Příliš dlouhý email o zmeškaném hovoru, skype ->odorik

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příliš dlouhý email o zmeškaném hovoru, skype ->odorik

Příspěvek od xsouku04 »

Zde mám jeden dotaz:

> Dobry den, aktivoval jsem si informaci o zmeskanem volani na email, pouzil jsem email mobilniho telefonu (neco@vodafonemail.cz) a pri zmeskanem volani dostanu dve sms. Email ma vsak takovy tvar, ze cisla nelze vybrat a zavolat na ne zpet, vzdy se zkopiruje nekolikrat (android 2,3). Mohu nekde v nastaveni zadat "zjednoduseny" tvar emailu nebo ovlivnit jeho obsah jako to ma napriklad email od seznamu (nastaveni presmerovani)? Bylo by pohodlne na zmeskanem volani na odorik lince jen kliknout na cislo v upozirnovacim emailu konvertovanem na sms a volat z mobilu zpet.
>
> Dale otazka, zda mohu skype prichozi hovory presmerovat na odorik linku aniz bych musel posilat kredit na skype? Pokud by se strhavalo z kreditu odoriku, tak to nevadi.
>
> Dekuji a s pozdravem xxxxxx

Ano problém s nevhodně dlouhým mailem už nám kdosi hlásil, pokusím se jej zkrátit. U emailu u hlasové schránky už jsem na to myslel a email co nejstručnější.

Hovory na skype jméno je možné u nás možné libovolně přesměrovat. Více informací v tomto vlákně
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f= ... ilit=skype Pošlete svoje skypejméno a heslo na podpora(zavináč)4smart.cz . Též je nutné poslat geografické nebo nomadické číslo v síti Odorik, kam chcete hovor směrovat, popřípadě hlášku, kterou má náš skype odpovědět pokud někdo něco napíše na skypechat.
S testovacím provozem nejsou žádné potíže a budeme jej za poplatek řádově desítky 10-30 korun/měsíc nebízet i v budoucnu. Zatím je provoz zdarma.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Příliš dlouhý email o zmeškaném hovoru, skype ->odorik

Příspěvek od xsouku04 »

Tak email by měl být nyní minimalisticky krátký, aby se určitě vešel do jedné sms.

Tak teprve 2.10.2012 jsme jsme to ještě testovali a ještě zmenšili. Email je tedy vhodný na zaslání na mobil.
Odpovědět