Nefunkční zmeškaná VoIP volání na Gigaset A510 IP

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
kubisek78
Příspěvky: 20
Registrován: pát 05. srp 2011 14:04:34

Re: Nefunkční zmeškaná VoIP volání na Gigaset A510 IP

Příspěvek od kubisek78 »

No, ale mě to teď pro změnu přestalo fungovat (A510 IP). Mám pocit, že to nefunguje zhruba od té doby, co byla zprovozněna "vylepšená" identifikace volajícího, ale jistý si tím nejsem. Druhá linka od IPVOX funguje OK a v telefonu se nic mezi funkčním stavem a nefunkčním stavem na nic nesahalo.
:(
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční zmeškaná VoIP volání na Gigaset A510 IP

Příspěvek od xsouku04 »

kubisek78 píše:No, ale mě to teď pro změnu přestalo fungovat (A510 IP). Mám pocit, že to nefunguje zhruba od té doby, co byla zprovozněna "vylepšená" identifikace volajícího, ale jistý si tím nejsem. Druhá linka od IPVOX funguje OK a v telefonu se nic mezi funkčním stavem a nefunkčním stavem na nic nesahalo.
:(
Co přesně přestalo fungovat ? Nezobrazují se zmeškané hovory ? Nebo to vůbec nezvoní ? Nebo to nezobrazuje správně číslo volajícího ?
kubisek78
Příspěvky: 20
Registrován: pát 05. srp 2011 14:04:34

Re: Nefunkční zmeškaná VoIP volání na Gigaset A510 IP

Příspěvek od kubisek78 »

xsouku04 píše:
kubisek78 píše:No, ale mě to teď pro změnu přestalo fungovat (A510 IP). Mám pocit, že to nefunguje zhruba od té doby, co byla zprovozněna "vylepšená" identifikace volajícího, ale jistý si tím nejsem. Druhá linka od IPVOX funguje OK a v telefonu se nic mezi funkčním stavem a nefunkčním stavem na nic nesahalo.
:(
Co přesně přestalo fungovat ? Nezobrazují se zmeškané hovory ? Nebo to vůbec nezvoní ? Nebo to nezobrazuje správně číslo volajícího ?
Nezobrazují se zmeškané hovory, jak se řešilo v tomto vlákně. Nebliká obálka a v seznamu není zmeškaný hovor. E-mailové upozornění přijde jako normálně, stejně jako signalizace příchozího hovoru je funkční.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční zmeškaná VoIP volání na Gigaset A510 IP

Příspěvek od xsouku04 »

kubisek78 píše: Nezobrazují se zmeškané hovory, jak se řešilo v tomto vlákně. Nebliká obálka a v seznamu není zmeškaný hovor. E-mailové upozornění přijde jako normálně, stejně jako signalizace příchozího hovoru je funkční.
Nyní pracujeme na tom,a by bylo možné nastavovat přesnou podobu sip paketů u linky. Děláme to hlavně proto, aby v běžné situaci byl sip paket co nejmenší a neztrácel se někde po cestě. Bude to řešit několik problematických situácí a částečně též snadno půjde vyzkoušet co kterému telefonu vadí k tomu aby fungoval bez potíží. (Telefon je možná třeba zmaten z některé sip hlavičky kterou přidáváme.)
Odpovědět