Vypadek sluzeb odorik 14.11. ráno ?

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Limakos
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. led 2012 11:37:07

Vypadek sluzeb odorik 14.11. ráno ?

Příspěvek od Limakos »

Zdravim, nemohu se nikde dovolat, jeste vcera vecer vse ok. Nejaky vypadek?
Diskuzní fórum http://www.polskykotel.cz Mate problém s kotlem a nevíte si rady? Navštivte fórum České a Polské kotle, řídicí jednotky, paliva, alt. zdroje apod. Těšíme se na vás.
mcx

Re: Vypadek sluzeb odorik 14.11.?

Příspěvek od mcx »

Také přemýšlím, kde je problém. Tedy asi ne u mne. Nelze se dovolat ani na mne ani nemohu volat ven. Callback funguje.
mcx

Re: Vypadek sluzeb odorik 14.11.?

Příspěvek od mcx »

Ještě dodám, že zařízení jsou přitom normálně přes SIP přihlášena - tedy přihlášení funguje, ale nic se nespojí.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Vypadek sluzeb odorik 14.11.?

Příspěvek od luky »

už to jede
jirka
Příspěvky: 87
Registrován: stř 09. lis 2011 12:02:03

Re: Vypadek sluzeb odorik 14.11.?

Příspěvek od jirka »

Taky mi to dnes ráno nejelo (ani příchozí ani odchozí), vše se tvářilo ok, registrace v pořádku, po vytočení čísla obsazovací tón a spadl hovor. Ve výpisech hovorů žádný záznam. Hlásilo to chybu 408.
Callback fungoval.
Už je vše v pořádku.
Limakos
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. led 2012 11:37:07

Re: Vypadek sluzeb odorik 14.11.?

Příspěvek od Limakos »

Ano, taky hlasim uz vse ok. Taky se mi tvarilo, ze bylo registrovano a neslo volat ani dovolat se.
Diskuzní fórum http://www.polskykotel.cz Mate problém s kotlem a nevíte si rady? Navštivte fórum České a Polské kotle, řídicí jednotky, paliva, alt. zdroje apod. Těšíme se na vás.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8161
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypadek sluzeb odorik 14.11.?

Příspěvek od xsouku04 »

Problém byl způsoben tím, že správně nezafungoval preventivní noční restart jedné ze služeb.
K restartu dochází v pozdních nočních/brzkých ranních hodinách v době, kdy neprobíhá žádný hovor. (to je ošetřeno, čeká se až žádný hovor není)
Došlo k vypnutí, ale ze zatím záhadných důvodů nedošlo k zapnutí i když i tento stav měl být též ošetřený.
Zjistili jsme to až ráno těsně před osmou hodinou.

Samozřejmě to budeme zkoumat abychom zabránili případnému opakování.
Kabek

Re: Vypadek sluzeb odorik 14.11. ráno ?

Příspěvek od Kabek »

TO by si měl každý uvědomit, jaký mají lidé z Odoriku přístup k nám - uživatelům! Který jiný operátor by s námi takto otevřeně komunikoval?! Myslím, že asi žádný jiný... To se cení a to je jedna z cest k úspěchu a spokojenosti uživatelů.

Díky všem z Odoriku!
Limakos
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. led 2012 11:37:07

Re: Vypadek sluzeb odorik 14.11. ráno ?

Příspěvek od Limakos »

Jo jo, to mas pravdu. Tak hlavne at jim to tak vydrzi. U 802 moc sdilni nejsou a nebyli.
Diskuzní fórum http://www.polskykotel.cz Mate problém s kotlem a nevíte si rady? Navštivte fórum České a Polské kotle, řídicí jednotky, paliva, alt. zdroje apod. Těšíme se na vás.
Odpovědět