Zkusenosti s Nokii N9 ?

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2588
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od Pitomec »

Že každýmu vyhovuje něco jinýho, na tom jistě není nic špatnýho. Ale pokud něco nevyhovuje tobě, tak dost těžko můžeš dělat kategorickej závěr, že je to bez perspektivy. Prostě pro tebe je to nevyhovující, OK, ale toť vše. Z celkovýho pohledu pak Android jasně vede v počtu operačních systémů v mobilech a tuším i tabletech, takže perspektiva víc než dobrá.
Obrázek
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od Zedna »

SASKIA píše: Nemyslíš, že je to věc názoru, že každému vyhovuje něco jiného? Děkuji.
Saskia
To neni muj subjektivni nazor, ale celosvetova zcela jasna statistika, tedy objektivni fakta.

Mimochodem ja mam ted take telefon NOKIA, ktery jsem kupoval pred 2 roky, kdy byl nejrozsirenejsi platformou,
nyni ale vlivem chybnych manazerskych rozhodnuti NOKIA totalne krachuje a Android toho plne vyuziva.
Kdybych nyni kupoval mobil, byl by to jasne nejaky s Androidem.
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od SASKIA »

Dekuji, ja android nechci. Vice mene se rozhoduji mezi tim co prijde a to iphone 5 a windows phone 8 tak uvidime. Lituji, android mi nevyhovuje...Nokia N9 take po dukladnem zkoumani mim pozadavkum nevyhovuje.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od ViR »

SASKIA píše:Dekuji, ja android nechci. Vice mene se rozhoduji mezi tim co prijde a to iphone 5 a windows phone 8 tak uvidime. Lituji, android mi nevyhovuje...Nokia N9 take po dukladnem zkoumani mim pozadavkum nevyhovuje.
A co zakázkový mobil, dle vlastních představ?
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od SASKIA »

ViR píše:
SASKIA píše:Dekuji, ja android nechci. Vice mene se rozhoduji mezi tim co prijde a to iphone 5 a windows phone 8 tak uvidime. Lituji, android mi nevyhovuje...Nokia N9 take po dukladnem zkoumani mim pozadavkum nevyhovuje.
A co zakázkový mobil, dle vlastních představ?

Dobrý nápad, nějaké doporučení? :lol:
Saskia
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od ViR »

SASKIA píše:Dobrý nápad, nějaké doporučení? :lol:
Saskia
Asi bych začal třeba u ModuFun LTD, Kibuz Galuyot 47, Tel Aviv, Israel :-). Nebo pak u nějakých "malých žlutých" ;) .
Odpovědět