Registrace více zařízení na jednu linku a nová volba

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Registrace více zařízení na jednu linku a nová volba

Příspěvek od konrad »

cz-helper píše:Ja mam pro tyto potreby mobil na 4 SIM karty, kdyz si proklikate wiki odoriku
Děkuji, i mě i pro mě bude tato varianta optimální. Nemám trpělivost listovat ve wiki, přímý odkaz by mi byl užitečnější. Když v kolonce hledat jsem relevantní odpověď nenašel zadal jsem vyhledání googlu: A66K za 3k, 2TT za 2k, C8 za 1,3k. Určitě si to nebudu individuálně objednávat z Číny, jednak nechci čekat, a taky případná reklamace se mi u nás vyřídí snadněji. Teď ještě zjistit parametry pro nastavení a vybrat.
cz-helper
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 20. pro 2012 12:22:30

Re: Registrace více zařízení na jednu linku a nová volba

Příspěvek od cz-helper »

konrad píše:Děkuji, i mě i pro mě bude tato varianta optimální. Nemám trpělivost listovat ve wiki, přímý odkaz by mi byl užitečnější. Když v kolonce hledat jsem relevantní odpověď nenašel zadal jsem vyhledání googlu: A66K za 3k, 2TT za 2k, C8 za 1,3k. Určitě si to nebudu individuálně objednávat z Číny, jednak nechci čekat, a taky případná reklamace se mi u nás vyřídí snadněji. Teď ještě zjistit parametry pro nastavení a vybrat.
jj, fajn linky. Jinak ty reklamace z Ciny - elektroodpad a objednat dalsi. Sice trochu konzumni, ale bohuzel nejlevnejsi :-(. Kazdopadne diky za linky, vypadaji super.
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Registrace více zařízení na jednu linku a nová volba

Příspěvek od paty07 »

Mám jeden dotaz, jestli to chápu správně. Když teda budu mít povolenou vícnásobnou registraci a dva telefon se zasegistrují - tj. jedna registrace nesmaže druhou. Na kterém telefnu to bude zvonit? Na obou?
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Registrace více zařízení na jednu linku a nová volba

Příspěvek od Pitomec »

Přesně
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrace více zařízení na jednu linku a nová volba

Příspěvek od xsouku04 »

Vícenásobná registrace má tu výhodu, že je možné mít více zařízení registrovaných paralelně.

Má to ale i nějaké nevýhody. Např. pokud se moje zařízení chová nekorektně, nebo mi občas vypnou proud, zůstanou do vypršení trčet i ty již neplatné registrace. Nebude pak korektně fungovat "obsazeno" či odmítání hovoru a pod, protože vždy se bude čekat ještě dále na ty další registrace ... Proto je možnost tohle vypnout.
Odpovědět