Odorik bude virtuální mobilní operátor

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od GeBu »

mBanka by byla super, ale životně důležité to není. To měsíční dorovnávání by bylo lepší.
xsouku04 píše:O mBanka a/nebo mPeníze plánuji.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od Zedna »

xsouku04 píše: O mBank a/nebo mPeníze plánuji. Na můj minulý mail mi neodpověděli. Nyní přibude paysec.
Co se týče bankovního účtu, vše si lze snadno zapamaotovat. 292920/2010 a vs je vaše mobilní číslo použité při registraci. To bych chtěl rozšířit i o možnost zadat nějaké telefonní číslo pod tím účtem.
Lepsi/rychlejsi zpetna vazba od mBank nez pres email je pres mForum.
Moznost dobijet pres mBank/mPenize bych take uvital.
Samozrejme to automaticke dorovnani kreditu do urcite vyse inkasem by bylo super!
nunyf
Příspěvky: 82
Registrován: stř 06. bře 2013 9:13:43

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od nunyf »

Návštěvník píše:
martin1 píše:
xsouku04 píše:Lepší by bylo automatické dorovnávání kreditu, podle toho kolik se provolalo minulý měsíc. Je to bezpečné, stále plně pod kontrolou zákazníka, ale přitom plně automatické.
Ale jak kromě inkasa lze automaticky dorovnávat ?

Hledáte problém, kde není!

Dorovnávejte to "AUTOMATICKY" stejně jako pohonné hmoty v nádrži auta!!!!!!!
Podle mne by bylo ideální stahovat 30kc z kreditu kde by se kredit 30kc považoval jako 0kc zůstatek a nešlo volat jako u klasické předplacenky.Kdyby do dalšího zůčtování nedobil tak tak mu op kartu uspí a hotovo.Ostatní operátoří se taky nepářou nemáš kredit nevoláš.Kdo měsíčně dobije 200 může provolat 170.
nunyf
Příspěvky: 82
Registrován: stř 06. bře 2013 9:13:43

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od nunyf »

Pitomec píše:Mně taky, ale jak je vidět, tak pro někoho je to nepřekonatelný problém...
Jo chovají se jako někteří ůředníci kteří vyvinou veškeré úsilí na to jak to udělat aby to nešlo.
martin1
Příspěvky: 40
Registrován: stř 17. črc 2013 10:51:45

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od martin1 »

Zedna píše:Lepsi/rychlejsi zpetna vazba od mBank nez pres email je pres mForum.
Otázka je, co chce Odorik s mBankou vyjednávat kromě ceny za mPeníze. V sazebníku je "individuální sazba dle smlouvy". Popis je v souboru technicka_dokumentace_varianta_standard, který lze najít na http://www.mbank.cz/firemni/mpenize/pod ... rmace.html.
JPT
Příspěvky: 330
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od JPT »

Ještě mě napadlo, že pokud bude mít Odorik platbu i přes mBank a uživatel taky mBank a bude automatické dorovnání a náhodou by někdo začal zneužívat účet, tak se to bude dorovnávat takovou rychlostí, že než člověk stine zareagovat, tak mu to vysaje dost peněz. Nejsem si teď jistý jestli to finanční omezení v bance pro inkaso je jen pro to jedno provedení a nebo je to na měsíc ? Pokud by to bylo na měsíc a nebo by měl Odorik nastavení max. částky dorovnání za měsíc, tak by to bylo vpohodě.
martin1
Příspěvky: 40
Registrován: stř 17. črc 2013 10:51:45

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od martin1 »

JPT píše:...uživatel taky mBank ... Nejsem si teď jistý jestli to finanční omezení v bance pro inkaso je jen pro to jedno provedení a nebo je to na měsíc ?
V mBank Lze limotovat interval mezi inkasy na 0 až 15 dnů.
Ale pokud bude inkaso tak asi z Fio, která má API zdarma a kde má to i Mikrotech. Nevím, jak přesně to zrealizovali, ale tipuji že pomocí ABO importu.
JPT
Příspěvky: 330
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od JPT »

martin1 píše: V mBank Lze limotovat interval mezi inkasy na 0 až 15 dnů.
Tak teď jsem se na to díval a těch 0-15 dnů je opakování. "Možnost opakování inkasa"
Limit platby je označený jako "Limit jednotlivé platby" takže to asi znamená maximum pro jednu platbu, ale klidně 50x za den. Pokud to tak funguje všude, tak by pak bylo dobré to nějak omezit v účtu Odorika.
martin1
Příspěvky: 40
Registrován: stř 17. črc 2013 10:51:45

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od martin1 »

mBank skutečně neumí limitovat frekvenci inkas. Ale Fio to umí.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od ViR »

Fex píše:Tímto se veřejně ucházím o 799799799 :D
Jen na okraj - sešel se rok s rokem a tento týden ve středu mi najednou zvoní mobil..... a volající měl to výše uvedené číslo :-D
Odpovědět