Výpadky

Je špatně slyšet ? Lze to řešit !
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Výpadky

Příspěvek od Pitomec »

Možná to ViR konečně předělává na novou verzi, aby se dal použít Tapatalk :D
Obrázek
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Výpadky

Příspěvek od ViR »

ViR nic nepředělá, protože není ani provozovatel, ani administrator.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Výpadky

Příspěvek od Pitomec »

Tak to sorry, já celou dobu myslel, že je to tvůj web.
Obrázek
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Výpadky

Příspěvek od ViR »

Pitomec píše:Tak to sorry, já celou dobu myslel, že je to tvůj web.
Web to můj není. Provozovatel a admin je "edasx". Ale o obsah se už léta nestaral... Já jsem jen moderátor... Pravda, po adminovi jsem byl první, komu ta práva dal, a asi poslední z těch několika, co ještě zůstal tak nějak aktivní... Edu momentálně nemůžu sehnat, takže netuším, co se děje :(.
urbik81
Příspěvky: 40
Registrován: stř 13. úno 2013 7:01:15

Re: Výpadky

Příspěvek od urbik81 »

Dobry den, dnes (neděle 7.7.) odpoledne byla linka nedostupna pro prichozi volani z verejne site (mobil i pevna), ale odchozi volani do verejne site i site odoriku fungovalo bez problemu. Nezaznamenali jste take neco takoveho? Dekuji.

Doplnění: V pondělí 8.7. už telefon zase funguje bez problémů. Jinak vzhledem k tomu, že na telefonu nebyly ani zmeškané hovory ani nepřišly notifikační e-maily, předpokládám, že problém byl někde "dál".
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Výpadky

Příspěvek od ViR »

pita-petr píše:Nevite nekdo, proc uz delsi dobu nefunguje web forum http://www.telefonujeme.cz ?
Mně už to dnes opět jede. Zdá se, že se DNS servery vzpamatovaly....
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadky

Příspěvek od xsouku04 »

urbik81 píše:Dobry den, dnes (neděle 7.7.) odpoledne byla linka nedostupna pro prichozi volani z verejne site (mobil i pevna), ale odchozi volani do verejne site i site odoriku fungovalo bez problemu. Nezaznamenali jste take neco takoveho? Dekuji.

Doplnění: V pondělí 8.7. už telefon zase funguje bez problémů. Jinak vzhledem k tomu, že na telefonu nebyly ani zmeškané hovory ani nepřišly notifikační e-maily, předpokládám, že problém byl někde "dál".

Můžete poslat id hovorů (call id), o které se jednalo? Vše se dá dohledat. Call id najdete ve výpise hovorů, pokud zvolíte podrobný.
urbik81
Příspěvky: 40
Registrován: stř 13. úno 2013 7:01:15

Re: Výpadky

Příspěvek od urbik81 »

xsouku04 píše:
urbik81 píše:Dobry den, dnes (neděle 7.7.) odpoledne byla linka nedostupna pro prichozi volani z verejne site (mobil i pevna), ale odchozi volani do verejne site i site odoriku fungovalo bez problemu. Nezaznamenali jste take neco takoveho? Dekuji.

Doplnění: V pondělí 8.7. už telefon zase funguje bez problémů. Jinak vzhledem k tomu, že na telefonu nebyly ani zmeškané hovory ani nepřišly notifikační e-maily, předpokládám, že problém byl někde "dál".

Můžete poslat id hovorů (call id) o kterých se jednalo? Vše se dá dohledat. Call id najdete ve výpise hovorů pokud zvolíte podrobný.
Dobry den, id hovoru mi to na mobilu neukazuje, ale jedna se napr. o tri prichozi hovory z mobilu kolem 18h na lince 687703-vsechny maji status NO ANSWER INVALIDARGS...
Tak už jsem na počítači, call id jsou: 65325467, 65325476, 6532567, 65322915...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadky

Příspěvek od xsouku04 »

urbik81 píše:
xsouku04 píše:
urbik81 píše:Dobry den, dnes (neděle 7.7.) odpoledne byla linka nedostupna pro prichozi volani z verejne site (mobil i pevna), ale odchozi volani do verejne site i site odoriku fungovalo bez problemu. Nezaznamenali jste take neco takoveho? Dekuji.

Doplnění: V pondělí 8.7. už telefon zase funguje bez problémů. Jinak vzhledem k tomu, že na telefonu nebyly ani zmeškané hovory ani nepřišly notifikační e-maily, předpokládám, že problém byl někde "dál".

Můžete poslat id hovorů (call id) o kterých se jednalo? Vše se dá dohledat. Call id najdete ve výpise hovorů pokud zvolíte podrobný.
Dobry den, id hovoru mi to na mobilu neukazuje, ale jedna se napr. o tri prichozi hovory z mobilu kolem 18h na lince 687703-vsechny maji status NO ANSWER INVALIDARGS...
Tak už jsem na počítači, call id jsou: 65325467, 65325476, 6532567, 65322915...
Vypadá to opravdu na chybu u nás, kolega to už opravuje. Nicméně neměnil jste v tu dobu nastavení paralelního zvonění? Chyba se jeví, jakože se projevovala při méně obvyklém nastavení paralelního zvonění.
urbik81
Příspěvky: 40
Registrován: stř 13. úno 2013 7:01:15

Re: Výpadky

Příspěvek od urbik81 »

xsouku04 píše:
Vypadá to opravdu na chybu u nás, kolega to už opravuje. Nicméně neměnil jste v tu dobu nastavení paralelního zvonění ? Chyba se jeví jako že se projevovala při méně obvyklém nastavení paralelního zvonění.
V té době určitě ne. Možná někdy týden předtím, nepamatuji se přesně. U paralelního vyzvánění jsem využil toho, že jsem si do rychlých voleb uložil podmíněné přesměrování do práce, abych jej nemusel vypisovat pokaždé, když jsem jej chtěl aktivovat/deaktivovat - to by mohlo být námětem na úpravu nastavování, ale není to nutné, pokud se to dá obejít přes rychlé volby.
Odpovědět