Odorik virtuálním mobilním operátorem

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Pitomec »

Když se rozhodnu využívat služeb nějakého OPa, tak obvykle s tím, že u něho zůstanu delší čas. A to je vstupní poplatek celkem bezpředmětný. Ovšem pro "cestovatele" to už asi výhodné nebude :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

Nevratné náklady na přenos jsou nyní 350 Kč, když zůstanete u Odorik.cz a 400 Když po nějaké době budete chtít jít zase dál. (protože v tom případě se kauce na číslo (zmrazený kredit) vy výši 50 Kč nevrací)
Návštěvník

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravim z Ericssonu, planuji prejit k odoriku, ale potrebuji roaming. Jak to vypada, kdy bude?
Ctu tady take cosi o tom, ze odorik bude nabizet virtuala u vodafonu a t-mobilu zaroven. Kdy bude odorikova nabidka od vodafonu a uz je zname v cem se bude lisit od t-mobile nabidky?
Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od enigmatic »

Návštěvník píše:Zdravim z Ericssonu, planuji prejit k odoriku, ale potrebuji roaming. Jak to vypada, kdy bude?
Ctu tady take cosi o tom, ze odorik bude nabizet virtuala u vodafonu a t-mobilu zaroven. Kdy bude odorikova nabidka od vodafonu a uz je zname v cem se bude lisit od t-mobile nabidky?
Zatím víme pouze to, že to bude o něco dražší. Jestli tam budou nějaké bonusy to nevíme.
pav
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 04. črc 2013 20:30:44

Vodafone

Příspěvek od pav »

Jak to aktuálně vypadá s rozšířením služeb do sítě Vodafonu ?

Držím Odoriku palce, ať se mu podaří vyjednat co nejlepší podmínky. Docela mě aktuálně zaujala nabídka One mobilu ( http://www.onemobile.cz/osobni/osobni-tarify/ ) - 1 minuta volání za 1,50 Kč a bez měsíčního poplatku. To už je hodně dobrá cena :-)
Návštěvník

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Návštěvník »

nevíte v jaké síti jede ONE Mobil
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

Návštěvník píše:nevíte v jaké síti jede ONE Mobil
T-mobile GTS.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodafone

Příspěvek od xsouku04 »

pav píše:Jak to aktuálně vypadá s rozšířením služeb do sítě Vodafonu ?

Držím Odoriku palce, ať se mu podaří vyjednat co nejlepší podmínky. Docela mě aktuálně zaujala nabídka One mobilu ( http://www.onemobile.cz/osobni/osobni-tarify/ ) - 1 minuta volání za 1,50 Kč a bez měsíčního poplatku. To už je hodně dobrá cena :-)
Předpokládám, že "zapomněli" napsat že s účtováním 60+60 a i tarif "bez závazku" je se smlouvou, kde zákazník ručí celým svým majetkem.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Pitomec »

60+1
Obrázek
kejikl
Příspěvky: 28
Registrován: pon 16. zář 2013 19:59:36

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od kejikl »

Měl bych možná stupidně triviální otázku.
Převedl jsem dvě čísla od T-mobile k Odoriku. Mám starý "blbý" telefon a chtěl bych využít připojení přez GPRS k připojení na net.
U T-mobile jsem si net nechal zablokovat (byli drazí). U Odoriku se teď s nastavením co tam zůstalo od T-mobile nepřipojím.
Je někde k nahlédnutí správné odoričí nastavení telefonu??
Odpovědět