mBank

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

mBank

Příspěvek od GeBu »

Dobrý den,
v dnešní zprávičce: 27. 7. 2011 - Od dnešního dne je k dispozici nový způsob placení přes platební bránu GoPay. Nabízíme možnost rychlého dobití kreditu z Komerční banky, mBanky, Moneybookers účtu, goPay účtu. Máte-li k dispozici mobilní tel. číslo v ČR nebo SR, můžete platit i platební kartou. Platit je možné jen částky 200-500 Kč a poplatek za tento způsob úhrady činí 5 Kč včetně DPH.
Je uvedeno, že "Nabízíme možnost rychlého dobití kreditu z Komerční banky, mBanky, ..." Nevím přesně, jak zprávičce rozumět. Když dobíjím z mBanky, tak to vždy nějakou dobu trvá.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: mBank

Příspěvek od xsouku04 »

Pokud zaplatíte přes prostředníka GoPay a dále mPeníze, je to hned. Bohužel to ale něco stojí, je tam poplatek 5 Kč.
Tedy nebudete platit převodem na náš účet ale pomocí GoPay.
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: mBank

Příspěvek od GeBu »

Děkuji za odpověď. Někdy se rychlé dobití může hodit. Teď mne napadá - funguje to i o víkendu a státních svátcích?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: mBank

Příspěvek od xsouku04 »

Ano funguje. Nonstop fungují ješetě převody v rámci FIO, v rámci Raiffeisen, České spořitelny, europay a supercash. A všechny dostupné možnosti GoPay.
Hooonza
Příspěvky: 256
Registrován: úte 03. led 2012 18:09:05

Re: mBank

Příspěvek od Hooonza »

Je nutné dobíjet z mBanky jen přes GoPay? Myslíte, že by nebylo vhodné a výhodné použít přímou platbu http://www.mbank.cz/firemni/mpenize/ ? Okamžité připsání platby na účet, bez zbytečného poplatku 5 Kč pro zákazníky ... Díky.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: mBank

Příspěvek od xsouku04 »

Když jsem se o to prvně zajímal, tak ještě mBank vůbec neuměla firemní účty a za mPeníze chtěli poměrně vysoká procenta. Nyní ale myslím že situace bude už lepší takže o tom uvažuji. Je mi jasné, že mBank je asi další banka, která má velké množství klientů - našich zákazníků a ne úplně nejhorší podmínky. Bohužel jsme zatím dost zaneprázdněni a s bankami jejich IT "odborníky" je to vždy často zbytečně složité.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: mBank

Příspěvek od Zedna »

xsouku04 píše:Když jsem se o to prvně zajímal, tak ještě mBank vůbec neuměla firemní účty a za mPeníze chtěli poměrně vysoká procenta. Nyní ale myslím že situace bude už lepší takže o tom uvažuji. Je mi jasné, že mBank je asi další banka, která má velké množství klientů - našich zákazníků a ne úplně nejhorší podmínky. Bohužel jsme zatím dost zaneprázdněni a bankami jejich IT "odborníky" je to vždy často zbytečně složité.
Super zprava!
Take jsem klientem Odorik i mBank, ale pres GoPay nechci dobijet, takze to resim prevodem z mBank do FIO (platba dojde do druheho dne).
mPenize bych urcite vyuzil, bylo by to pohodlnejsi a rychlejsi (v ramci banky online).
GeBu
Příspěvky: 553
Registrován: sob 12. úno 2011 23:14:28

Re: mBank

Příspěvek od GeBu »

Také používám mBank. Když to pošlu večer, tak je to nabité i třeba už v 9 hodin ráno druhého dne. To mi celkem stačí. Horší je to o víkendu.
Odpovědět