Omezení portací mobilních čísel září 2013

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
ota
Příspěvky: 9
Registrován: stř 18. zář 2013 18:41:10

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od ota »

Dobrý den. Chci k vám portovat od Vodafone 2 čísla. Mám čvopy i simky-odorik. Je portace již nějakým způsobem možná? Děkuji.
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od megacruiser »

Dobrý den,
formulář na portaci čísel je na našich stránkách opět dostupný. Termín portace si lze zvolit. Např. pokud zadáte portaci do 18:00 tento čtvrtek, můžete ji objednat nejdříve na následující čtvrtek ráno. Portace lze objednávat jen na pracovní dny. Zatím není možné vybírat přímo hodinu portace, ta je pevně nastavená na 5:00. Předpokládám, že časem se doba převodu čísla ještě o den zkrátí, zatím si musíme nechat určitou rezervu, protože objednávkový systém T-mobile není zcela stabilní.

Nový formulář byl před nasazením otestován. Pokud přesto zaznamenáte nějaký problém, pište prosím na kment(zavinac)odorik.cz.
necik
Příspěvky: 4
Registrován: úte 17. zář 2013 8:42:33

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od necik »

Ted jsem to zkusil zadat. Zadal jsem tel.cislo a CVOP a nechal si poslat SMS s overovacim kodem. Ta ale zatim nedorazila (ani po 15 minutach). Je to normalni? Jak dlouho by to melo trvat?
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od megacruiser »

necik píše:Ted jsem to zkusil zadat. Zadal jsem tel.cislo a CVOP a nechal si poslat SMS s overovacim kodem. Ta ale zatim nedorazila (ani po 15 minutach). Je to normalni? Jak dlouho by to melo trvat?
Pošlete mi prosím třeba na email nějakou identifikaci Vašeho účtu, zkontroluj0, co se se SMS stalo, a pošlu Vám ji znovu.
odorikfanda
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 12. zář 2013 10:49:49

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od odorikfanda »

Tak uz to vsechno bezi v pohode. Jen ten termin prenosu jsem cekal malinko drive...
Návštěvník

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od Návštěvník »

neni mozne nez souhlasit.Pokud prenositelnost fungovala meli rok na to ji urichlit. Tak bud jejich praconici co na tom pracovali tak misto prace parili hry.Nebo to byl ucel jak omezit zakaznika. Takovehle nekale praktiky nesmi byt tolerovany. Bud CTU zasahne a dokaze ze ma pravo na existenci nebo je to urad co nic nedela jen vysava verejne rozpočty
pedronek
Příspěvky: 8
Registrován: pon 05. srp 2013 21:27:37

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od pedronek »

megacruiser píše:Dobrý den,
formulář na portaci čísel je na našich stránkách opět dostupný. Termín portace si lze zvolit. Např. pokud zadáte portaci do 18:00 tento čtvrtek, můžete ji objednat nejdříve na následující čtvrtek ráno. Portace lze objednávat jen na pracovní dny. Zatím není možné vybírat přímo hodinu portace, ta je pevně nastavená na 5:00. Předpokládám, že časem se doba převodu čísla ještě o den zkrátí, zatím si musíme nechat určitou rezervu, protože objednávkový systém T-mobile není zcela stabilní.

Nový formulář byl před nasazením otestován. Pokud přesto zaznamenáte nějaký problém, pište prosím na kment(zavinac)odorik.cz.
dobrý den, pošlete mi prosím link na zmiňovaný formulář. Díky moc
noxicek
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03. zář 2013 8:04:24

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od noxicek »

Při pokusu o přepnutí na zadání přenosu čísla od jiného operátora na stránkách se objeví tato hláška:
Chyba
V aplikaci došlo k neočekávané chybě.
Problém byl zalogován a administrátor uvědomněn e-mailem.

Je toto prosím prozatím záměrem při ohledu na omezení portací ?

Děkuji
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od megacruiser »

noxicek píše:Při pokusu o přepnutí na zadání přenosu čísla od jiného operátora na stránkách se objeví tato hláška:
Chyba
V aplikaci došlo k neočekávané chybě.
Problém byl zalogován a administrátor uvědomněn e-mailem.

Je toto prosím prozatím záměrem při ohledu na omezení portací ?

Děkuji
Dobrý den, to by nastávat nemělo a rozhodně to nebyl záměr. Jedna drobná chyba se zalogovala, nejpozději zítra ji opravím. Podařilo se Vám již portaci zadat? Pokud by se stále nedařilo, pošlete mi prosím na můj email kment(zavinac)odorik.cz nějakou identifikaci Vašeho účtu a chybu prověřím. Celkově však portace fungují z mého pohledu dobře - soudím tak podle počtu nových objednávek.
BTjacker
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. dub 2013 11:11:32

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od BTjacker »

Zdravim, dnes v 5 mi mely byt preneseny dve cisla od VF k Odoriku. Moje cislo ale nefunguje a cislo pritelkyne ktera je pryc pravdepodbne take ne. v sms byl cas prenosu 2 - 6 hod rano. Ani moje stara sim se neprihlasi. Je nutne jeste neco potvrdit v nastaveni? vytvoril jsem pouze dve linky a k nim pridal vlastni cislo. u obou obednavek je prenos cislo kompletni.
Odpovědět