Omezení portací mobilních čísel září 2013

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
k.hrdina
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 06. zář 2012 11:45:58
Bydliště: Klatovy

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od k.hrdina »

To jsem našel taky, ale v té samoobsluze jsem bloudil, až jsem to posléze vzdal :D Proto se ptám na formát SMS výpovědi.
Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od enigmatic »

k.hrdina píše:To jsem našel taky, ale v té samoobsluze jsem bloudil, až jsem to posléze vzdal :D Proto se ptám na formát SMS výpovědi.
Po zkušenostech s T-mobile a jejich automatickým prodlužováním paušálu a posléze s Vodafone a jejich sliby přes telefon bych nic přes sms neriskoval. Všechno bych řešil přímo na pobočce a veškeré slíbené kroky bych chtěl písemně e-mailem.
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od paty07 »

k.hrdina píše:To jsem našel taky, ale v té samoobsluze jsem bloudil, až jsem to posléze vzdal :D Proto se ptám na formát SMS výpovědi.
Tady je struktura hlasového automatu. Vypadá to, že tarifní zákazníci utřou a musejí na pobočku nebo si vyžádat živého operátora :D
http://www.t-mobile.cz/web/cz/podpora/p ... o-automatu
odorikfanda
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 12. zář 2013 10:49:49

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od odorikfanda »

Jsou nejake novinky ohledne portaci? Zacinam byt opravdu lehce napruzeny:)
jarek

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od jarek »

Pokud budu mit to cislo pro prenos od stavajiciho operatora, kam ho mam zadat u odorika ? diky
yogi

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od yogi »

Můžu se zeptat moderátora, jaká je aktuální situace kolem systému T-mobile pro zadání portací? Pomalu by se o to mohl zajimat i úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Odkdy se předpokládá možnost zadání portací na webu Odiřík? (ČVOP a SIMku Odořík už mám)
Nebo mám vytisknout, vyplnit a poslat formulář poštou jak to bylo dříve? Děkuji.
necik
Příspěvky: 4
Registrován: úte 17. zář 2013 8:42:33

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od necik »

Taky uz mam nachystane CVOP a cekam, az to pujde. Velka trojka to neni schopna rozjet ani dva tydny po oficialnim najezdu? Jsou to uplni amateri? Chapu to spravne, ze ohledne prenosu cisel uz dva tydny stoji cela republika?

To nic, jen jsem potreboval upustit tlak :-).
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od xsouku04 »

necik píše:Taky uz mam nachystane CVOP a cekam, az to pujde. Velka trojka to neni schopna rozjet ani dva tydny po oficialnim najezdu? Jsou to uplni amateri? Chapu to spravne, ze ohledne prenosu cisel uz dva tydny stoji cela republika?

To nic, jen jsem potreboval upustit tlak :-).
Nyní už je zdržení jen u nás. Snad to zprovozníme během zítřka. Že to ostatní mezitím pořádně otestují je jedině dobře.
BTjacker
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. dub 2013 11:11:32

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od BTjacker »

Jak dlouho pak bude trvat v ideálním případě samotný převod? Následující den to asi nebude že? ;)
qwert

Re: Omezení portací mobilních čísel září 2013

Příspěvek od qwert »

Zdravím. Mám čvop i sim-odorik a chci portovat. Lze již nějakým způsobem portovat? Děkuji.
Odpovědět