Nové všeobecné podmínky

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
pale25

Re: Nové všeobecné podmínky

Příspěvek od pale25 »

Asi v březnu minulého roku jsem si založil účet a k němu zakoupil veřejné číslo. Dosud jsem neprovolal a předpokládám že do března 2014 kdy uplynou 2 roky od jeho založení 100 Kč neprovolám.
Když nové podmínky budou platit pro stávající zákazníky od 20.ledna 2014, bude se mi ta 2 letá lhůta počítat až od toho 20.ledna 2014 nebo už od března minulého roku, když jsem si účet založil.
JPT
Příspěvky: 330
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Nové všeobecné podmínky

Příspěvek od JPT »

No já si myslím, že jsou asi lidi spokojení, když pořád volí ty samé strany. A ti politici si z nás furt dělají prdel a jsou tam jen sami pro sebe. Možná dělají jakože to dělají pro lidi, ale všechny velké věci jsou hlavně, aby z toho vytěžili prachy oni nebo jejich už dávno bohatí kamarádi. Jsem zvědavý jestli teď něco změní Babiš. Chtělo by to, aby už tam konečně byl někdo, kdo bude opravdu dělat všecko pro občany a pro stát a ne jen pro sebe.
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Nové všeobecné podmínky

Příspěvek od lifdo69 »

Lidí nekažte to tu politikou :-) a ještě den před Vánoci :-(
JPT
Příspěvky: 330
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Nové všeobecné podmínky

Příspěvek od JPT »

Jo sorry, ale já s tím nezačal :-)

Tak teda: Veselé vánoce
santa-odorik.jpg
santa-odorik.jpg (30.92 KiB) Zobrazeno 6020 x
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nové všeobecné podmínky

Příspěvek od helmut.niederman »

JPT píše:No já si myslím, že jsou asi lidi spokojení, když pořád volí ty samé strany. A ti politici si z nás furt dělají prdel a jsou tam jen sami pro sebe. Možná dělají jakože to dělají pro lidi, ale všechny velké věci jsou hlavně, aby z toho vytěžili prachy oni nebo jejich už dávno bohatí kamarádi. Jsem zvědavý jestli teď něco změní Babiš. Chtělo by to, aby už tam konečně byl někdo, kdo bude opravdu dělat všecko pro občany a pro stát a ne jen pro sebe.
Problém je v tom,že nám tady v Česku ani tak nevládnou politici jako to, že tu ekonomickou, politickou a finanční moc mají v rukách různé mezinárodní korporace, bankovní finančníci, kartely a farmaceutická lobby kteří ať už si to uvědomujeme nebo ne ovlivňují náš každodenní život. Proto tu máme lobisty, naposledy kdy tu politici vládli bylo snad ještě v 90.letech. Pak to převzali neznámé subjekty ale to je zas na jinou debatu, to s Odorikem vůbec ale vůbec nesouvisí. Tak tedy " VESELÉ VÁNOCE " a mnoho provolaných stovek minut a tisícovky odeslaných SMS s Odorikem 8-)
Firuz

Re: Nové všeobecné podmínky

Příspěvek od Firuz »

Nejsou mi úplně jasné podmínky "Nutná podmínka k tomu, aby se neúčtoval poplatek za vedení účtu, je kromě dobití 100 a více Kč nově i možnost útraty 100 a více Kč."
Jsou na sobě podmínky nezávislé? takže můžu buď a) dobít kredit za 100Kč a více nebo b) utratit 100Kč a více ? A je to vztaženo na období jednoho měsíce?
Chci k Odoriku převést i svou mamku, která volá málo, měsíčně třeba jen 30minut, 20sms. A dost možná se s útratou často nedostane přes tu stovku. Jaký bude pak denní paušál?

Dobrý bude příklad: Co když dobiju jednorázově za 500Kč a pak budu utrácet takto: Za leden utratím za hovory+sms 150Kč, za únor jen 50Kč a za březen zase 150Kč ?
Děkuji :-)
tom_speedy
Příspěvky: 71
Registrován: stř 10. říj 2012 17:02:51

Re: Nové všeobecné podmínky

Příspěvek od tom_speedy »

Příjde mi, že jste to ne dobře pochopil a smíchal jste dvě věci dohromady. Pokusím se vysvětlit snad pochopitelně.

U Odoriku jako celku (poskytuje Voip a mobilní služby) musíte za 2 roky utratit minimálně 100Kč nebo aspoň 100Kč za dva roky dobít. Tím vám nebude účtován poplatek za pevnolinkové číslo cca 2Kč za měsíc.

Pokud u Odoriku budete využívat mobilní služby (neplatí pro "pevnolinkové Voip"), tak se účtuje 70 haléřů/den. Pokud na tomto mobilním čísle za posledních 30 dní budete mít útratu 100Kč, tak tento denní poplatek za vedení SIM platit nebudete.
Firuz
Příspěvky: 2
Registrován: pon 13. led 2014 20:45:54

Re: Nové všeobecné podmínky

Příspěvek od Firuz »

Děkuji za vysvětlení, teď už je to úplně jasné. Ve sdělení to bylo smíchané dohromady a neviděl jsem právě nikde těch "posledních 30 dní", na které se váže útrata minimálně 100Kč.
Odpovědět