Vodafone - nové datové tarify

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od Pitomec »

Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od Kristovec »

Opicí se po O2 - za 300 Kc je 1,5 GB.
Tento tarif,1,5 GB,mám jeste do konce roku za 100 Kc vcetne DPH.

Na Centrum péce VF jsem napsal krome pochvaly za mVolání
i ohledne predrazenych sazeb za mzn hovory,sluzby MyCountry a MyEU
povazuji za cenovy vysmech zákazníkum,uvedl jsem pár sazeb VoIP operátoru,
tak jsem zvedav na reakci.
Podobny email dosel i Bonerixu,Modré Volání od O2
ZAME tarify,tam jsem rafinovane argumentoval práve mVoláním od VF.

Snad i TM má vyssí tarify troch levnejsí,nez VF,uz s tím museli neco delat. :cry:
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od Pitomec »

Mě tam zaujala hlavně nabídka 500MB za 89Kč měsíčně, protože něco takového potřebuju pro dítko školou povinné :-)
Obrázek
xtonda
Příspěvky: 770
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od xtonda »

A proč nevzít 1,5 GB za cca 108 Kč?
http://www.expert.cz/vodafone-internet-12m-fup-600mb/
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od Pitomec »

Taky by to šlo, ale musel bych měnit telefonní číslo.
Obrázek
xtonda
Příspěvky: 770
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od xtonda »

Podle článku na mobilmanii sou i ty promo tarify na novou samostatnou SIM. Samoška mi stále nabízí 500 MB za 249 Kč, tak jestli se ti to podaří na už existující kartu s hlasem, tak dej vědět.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od Pitomec »

Budu to řešit až v polovině února, protože na SIM od VF mám zatím internet na 3 měsíce za 499Kč a končí právě 15.2. Pak něco potřebuju sehnat.
Obrázek
jiri.filip
Příspěvky: 111
Registrován: ned 04. lis 2012 10:14:43

Re: Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od jiri.filip »

xtonda + Pitomec: Jelikož mne toto připojení k Internetu hodně zaujalo, začal jsem přispívat do diskuse na Mobilmanii (http://www.mobilmania.cz/clanky/vodafon ... comments=1) poté, co jsem si přečetl informace k tomuto internetovému tarifu se závazkem na 24 měsíců na stránce VF a pro kontrolu volal na infolinku VF.

Klasika - informace z obou zdrojů se od sebe navzájem lišily. Panující stav u VF bych popsal názvem jednoho staršího českého filmu - nikdo nic neví.
VF následně pozměnil popis podmínek v detailu tarifu na svých stránkách, ale ani tak to není jednoznačné.

Na tom fóru se objevil i zaměstnanec VF. V několika přispěvatelích včetně mne už bouchly saze, protože dostat z něj jednoznačnou odpověď je jako "tahat vola na věž".

Takže jsem mu včera večer položil tuto otázku: "Lze získat Mobilní připojení 4 GB za polovinu ceny na stávající číslo na předplacené kartě?"
To je varianta, která mě zajímala. Předpokládám, že během pondělí by se měla objevit odpověď.

Pro zobrazení všech odpovědí je nutné kliknout v záhlaví diskuse na odkaz "Zobrazit všechny odpovědi (trvale)".

V diskusi byste možná už teď mohli nalézt informace k variantám, které vás zajímají. Doporučuji pročíst si všech příspěvky "Ondry z Vodafonu" a dílčí informace si pospojovat. Přeji šťastnou ruku při výběru vhodného internetového tarifu. ;)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od Pitomec »

Tak pokud je to jenom datová SIM, tak to pro mě nemá význam a lepší je nabídka, kterou uvedl xtonda výše (byť by se člověk musel smířit s novým číslem). Ale v diskuzi je odpověď VF: "Mobilní připojení Turbo si za základní cenu můžete zapnout i ke stávajícímu tarifu (pokud nemáte pevně danou kombinaci volání, SMS a dat). Jestli u svého čísla nemáte uzavřenou smlouvu a spolu s aktivací datového tarifu ji uzavřete, získáte zvýhodněnou cenu také.", což značí, že by to mohlo jít i na běžnou SIM. Začátkem února jim zavolám a uvidí se, co z nich vypadne...
Obrázek
jiri.filip
Příspěvky: 111
Registrován: ned 04. lis 2012 10:14:43

Re: Vodafone - nové datové tarify

Příspěvek od jiri.filip »

Jelikož Ondra z VF se z diskuse zbaběle stáhl, napsal jsem stejný dotaz na infolinku VF.

Po necelých 2 dnech jsem dostal tuto odpověď: "Těší nás, že se zajímáte o datovou nabídku. Mrzí nás to, ale nabídka "Mobilní připojení 4 GB se závazkem na 24 měsíců" je dostupná pouze s tarifním programem, ke kterému je nutné uzavřít písemnou smlouvu. Bohužel s dobíjecí kartou není možné službu využít. Pokud máte o tento datový tarif zájem, můžete si novou SIM kartu objednat na stránce http://www.vodafone.cz/mobilni-pripojeni/.

Takže pro mne je tento tarif k ničemu. "Závratná" úspora 11 Kč (=259 Kč Mobilní internet 4GB po slevě 50% + 249 Kč Tarif Start s neomezeným voláním a SMS pouze v síti VF vs. Mobilní internet 4GB bez slevy za 519 Kč) mi za úvazek 24 měsíců opravdu nestojí.

Takže narozdíl třeba od kolegy Kristovce, který s většinou hovorů migroval na mVolání, budu dál kompletně využívat služby Odoriku.
VF ode mne prostě další peníze neuvidí. ;)
Odpovědět