Možnost přispívat na fórum bez registrace

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Možnost přispívat na fórum bez registrace

Příspěvek od xsouku04 »

Jedinou vyjímkou je subfórum novinky, kde není možné zakládat nové vlákna, ale je možné odpovídat na již existující.
Dotaz

Re: Možnost přispívat na fórum bez registrace

Příspěvek od Dotaz »

Novinky byly presunuty, dobra, ale jak ted poznam, co je technicka a co obecna novinka?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost přispívat na fórum bez registrace

Příspěvek od xsouku04 »

Dotaz píše:Novinky byly presunuty, dobra, ale jak ted poznam, co je technicka a co obecna novinka?
No to je těžké. Vymyslel jsem to tak, že nadpis by měl být netechnický, aby všichni tušili o čem je řeč a čemu je to dobré.

No a jelikož na fóru je více prostoru než na hlavních stránkách, je možné to stejné vysvětlit nejdříve netechnicky, srozumitelně a poté technicky přesně. Aby to srozumitelné pro všechny. Uvidím jak se to bude dařit.
Jinak ten přesun je hlavně právě z toho důvodu, aby pokud to někdo nechápe, nebo chápe špatně (a ono to pak nefunguje), tak to tam mohl rovnou probrat.
Robert Nagy

Re: Možnost přispívat na fórum bez registrace

Příspěvek od Robert Nagy »

Tuhle možnost považuji za *velmi dobré* vylepšení. Sice se tady, jak tak vidím, objevují spammerské příspěvky, ale pokud to moderátor zvládne, velmi to vítám - třeba se konečně dokopu k řešení jedné záhady/problému a jednomu námětu. Aby nedošlo k nepochopení - nejde mi o anonymitu (ta je navíc na síti samozřejmě iluzorní), já se naopak podepisuju jménem, ale představa, že si budu nucen pamatovat další přihlašovací jméno a heslo, ta mi naháněla husí kůži :)
/Ano, ukládání hesel v prohlížečích odmítám používat a vím proč :) /
test-koko

Re: Možnost přispívat na fórum bez registrace

Příspěvek od test-koko »

xsouku04 píše:Jedinou vyjímkou je subfórum novinky, kde není možné zakládat nové vlákna, ale je možné odpovídat na již existující.
Já tedy nevím, ale krom možnosti odpovídat zde v novinkách (jak právě činím), není možné ve fóru Odorik ani zakládat vlákna ani přispívat do existujících bez přihlášení (a tedy i registrace).

Takže buď jsem titulek tohoto příspěvku naprosto nepochopil, nebo avizovaná novinka nefunguje.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost přispívat na fórum bez registrace

Příspěvek od xsouku04 »

Je to zastaralá novinka. Mezitím se tady objevil jeden vychytrálek od konkurence, který zaspamovával naše fórum.
Předpokládám, že bych to mohl zase povolit, protože zdá se že jej to už přestalo bavit.

Nicméně chtěl bych se přiklonit k registraci uživatelů na fóru. Když nic jiného, tak máte potom alespoň přehled, pokud někdo odpoví nebo uvede něco dalšího k vašemu tématu. Také přemýšlím o tom, že by fórum asi chtělo nějaké podkategorie.
test-koko

Re: Možnost přispívat na fórum bez registrace

Příspěvek od test-koko »

Ona ta registrace není nijak složitá aby mohla spammera odradit ...
Nicméně souhlasím - registrace je užitečná a dává o něco lepší kontrolu.
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Možnost přispívat na fórum bez registrace

Příspěvek od paty07 »

Možná se na registrované účty lépe rozdávají bany.
Odpovědět