Navýšení datového balíčku

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
mdvo
Příspěvky: 52
Registrován: pon 10. úno 2014 14:12:23

Navýšení datového balíčku

Příspěvek od mdvo »

Vyčerpal jsem balíček a prý si ho mám přes web prodloužit. Jenže tam vidím balíček 69kc 150mb že je nastavený. Jak jej znovu aktivuji?
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Navýšení datového balíčku

Příspěvek od lifdo69 »

psalo se tady na foru, že to musíte vypnout na učtovaní po kb a znovu zapnout ten balíček
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Navýšení datového balíčku

Příspěvek od Kristovec »

Je 11.den mesíce,nebylo by lepsí vzít ten 1 GB?To za 20 dní byste mel stačit vyjet.
mdvo
Příspěvky: 52
Registrován: pon 10. úno 2014 14:12:23

Re: Navýšení datového balíčku

Příspěvek od mdvo »

Kristovec píše:Je 11.den mesíce,nebylo by lepsí vzít ten 1 GB?To za 20 dní byste mel stačit vyjet.
Já mám 35gb u tm, ale nedopatřením jsem to vyčerpal a potřebuji teď dva dny pracovat rychleji než 64kbit/s.. 13. se mi u tm FUP zase obnoví.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Navýšení datového balíčku

Příspěvek od xsouku04 »

Ok, tak balíček vypnout a za pět minut zapnout znovu. Do budoucna by se to mělo zjednodušit, čekáme na změnu na straně GTS a pak tohle přidáme i do API a programu Odorik pro Android.
mdvo
Příspěvky: 52
Registrován: pon 10. úno 2014 14:12:23

Re: Navýšení datového balíčku

Příspěvek od mdvo »

xsouku04 píše:Ok, tak balíček vypnout a za pět minut zapnout znovu. Do budoucna by se to mělo zjednodušit, čekáme na změnu na straně GTS a pak tohle přidáme i do API a programu Odorik pro Android.
Ano díky, včera jsem to provedl a je to již ok.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Navýšení datového balíčku

Příspěvek od MaT »

Ta pětiminutová prodleva je dosti otravná. Ale díky aspoň za info o tom, že jde o pět minut. Před tím jsem ten čas přesně nevěděl, tak člověk čekal, zkoušel reloadovat... a čekal.

Je alespoň nějaký přibližný termín, kdy by GTS mohlo nějakou tu funkcionalitu doplnit?

A nešlo by to i tak udělat na Vaší straně? Že by ve webovém rozhraní bylo nějaké jedno tlačítko, které by balíček vypnulo a zároveň zařadilo do nějaké fronty požadavek na to, aby se za 5 minut zase balíček zapnul? To by snad nemuselo být závislé na GTS...

Jinak jak tu někdo radil ten balíček 1 GB - pokud vím, tak Odorik nabízí jen 150 MB a 1,5 GB a bohužel nic mezi tím. Já se s tou měsíční spotřebou vejdu tak mezi 200-300 MB (ale i těch 500 MB by bylo fajn). Těch 150 MB mi prostě nestačí a 1,5 GB je zbytečně moc (hlavně se mi za to nechce platit 4 stovky - to je moc).
mdvo
Příspěvky: 52
Registrován: pon 10. úno 2014 14:12:23

Re: Navýšení datového balíčku

Příspěvek od mdvo »

xsouku04 píše:Ok, tak balíček vypnout a za pět minut zapnout znovu. Do budoucna by se to mělo zjednodušit, čekáme na změnu na straně GTS a pak tohle přidáme i do API a programu Odorik pro Android.
no, tak změna se provedla, kredit se strhl... ale nyní jedou data opět nějak pomalu a na webu mi ukazuje dnešní spotřeba dat: "žádné záznamy". Takže nevím, jestli už jsem zase ten balíček vyčerpal?

Navíc odorik.cz asi není z shapovaní vyjmut, takže než se někde na něco doklikám, uplyne týden.

Zatím se přiznám data jsou dle mého něco, na čem musíte hodně zapracovat cenově i zpracováním.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Navýšení datového balíčku

Příspěvek od mobilemanic »

xsouku04 píše:Ok, tak balíček vypnout a za pět minut zapnout znovu. Do budoucna by se to mělo zjednodušit, čekáme na změnu na straně GTS a pak tohle přidáme i do API a programu Odorik pro Android.
Za 5 minut je krávovina největší, tohle vám možná GTS slibuje, ale realita je jinde. Včera jsem obnovoval balíček a musim říct, že neznat Vaše služby do detailu a neznat všechny výhody, které Odorik má, tak už bych šel pryč. Myslel jsem, že u toho chcípnu, obnovoval jsem stránku snad půl hodiny, pak jsem se na to vykašlal a za hodinu už to konečně bylo a já mohl obnovit. Tohle prosím opravdu ne, vyřešte to prosím. Jakkoliv, ale vyřešte to, než z toho někdo zešílí.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Navýšení datového balíčku

Příspěvek od xsouku04 »

Nojo u GTS se to někdy kousne a pak to není pět minut ale hodiny. Co ale slibují, je znovukoupení stejného balíčku v jednom kroku. Čekáme na to. Pak přidáme možnost to dělat přes API tedy program Odorik pro android, takže by to mělo být pohodlné a měl byste vždy vědět, na čem zrovna jste.
Odpovědět