Pujde zarizeni blokovane na T-Mobile u Odoriku?

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
tuxmartin
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. srp 2014 1:51:52

Pujde zarizeni blokovane na T-Mobile u Odoriku?

Příspěvek od tuxmartin »

Dobry den,
mam moznost levne sehnat modem Huawei E1750, ktery je pry blokovany na T-Mobile operatora.
Kdyz jste virtual pod T-Mobile (pokud se nepletu), melo by zarizeni teoreticky fungovat. A ted nemyslim jen tento modem ale i mobily.
Mam pravdu?
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Pujde zarizeni blokovane na T-Mobile u Odoriku?

Příspěvek od alfi »

blokování bych čekal spíše na SIM kartu, tedy ani virtuální ve stejné síti asi nebude fungovat.
na druhou stranu, zrovna TMobile už min. cca 8 let žádné telefony neblokuje, že by zrovna u jednoho modemu dělal vyjímku?
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Pujde zarizeni blokovane na T-Mobile u Odoriku?

Příspěvek od ViR »

alfi píše: TMobile už min. cca 8 let žádné telefony neblokuje, že by zrovna u jednoho modemu dělal vyjímku?
Já mám ten samý modem od O2 a blokovaný není, akorát má "brandovaný" SW na připojení (O2 Průvodce připojením). Ale připojí se i ke konkurenčním sítím, dle vložené SIM. Pouze mi sem tam tvrdí, že jsem připojen k O2, ač to je třeba Odorik :-) Takže možná, že situace u toho bazmeku od TMo je stejná...
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Pujde zarizeni blokovane na T-Mobile u Odoriku?

Příspěvek od Zivan »

Co vim, tak treba u softwaru od Vodafonu bylo v minulosti potreba pridat ostatni operatory do konfiguracniho souboru
http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2 ... o2-kartou/

Zkusil bych pro Huawei urceny Mobile Partner a az pokud by to nefungovalo s jinou SIM, tak odblokovani. pOkud to jeste funguje, tak treba tady:
http://www.kyou.cz/forum/viewtopic.php? ... f6b52079d2
tuxmartin
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. srp 2014 1:51:52

Re: Pujde zarizeni blokovane na T-Mobile u Odoriku?

Příspěvek od tuxmartin »

Mate pravdu, mozna neni modem blokovany, ale je to jen otazka SW.

Ja stejne dodavany software nemuzu pouzit, protoze modem pojede na Linuxu a tam se to resi jinak.
Odpovědět