Zpětné volání z mobilního telefonu

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
utx
Příspěvky: 123
Registrován: pon 27. kvě 2013 23:10:42

Re: Zpětné volání z mobilního telefonu

Příspěvek od utx »

5uch píše:Z postpaidů (paušálních tarifů s měsíčním vyúčtováním) vím o
- O2 Zero - nulový paušál, jediná podmínka je mít na čísle jednou do roka placenou aktivitu (stačí poslat SMS)
https://www.o2.cz/_pub/62/e8/eb/346330_ ... 022015.pdf
Bohužel, jde patrně podle podmínek o službu, která v současnosti už není běžně aktivována. Musel byste ukecat operátora na lince, aby vám takový tarif nastavil.
Pokoušel jsem se, nezdařilo se. Kdysi byl volně aktivovatelný. Pak přibyla podmínka mít u O2 ještě jiný paušál. No a nyní už Zero vůbec není aktivován.

Ale podařilo se zřídit tarif O2 Machine s paušálem 20Kč měsíčně. Pozor, tarif je standardně aktivován pouze na data. Musíte explicitně požádat o aktivaci hlasové služby. http://www.o2.cz/osobni/machine-tarify/

Pokud chcete být dostupní voláním do sítě O2, srazí to roční náklady z 400Kč na 240Kč. Navíc to má proti předplacence levnější volání.
xtonda
Příspěvky: 770
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: Zpětné volání z mobilního telefonu

Příspěvek od xtonda »

To mi tedy jak ČEZ tak Kaktus přijde pro zamýšlený účel jako lepší volba.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Zpětné volání z mobilního telefonu

Příspěvek od Kristovec »

To souhlasím.V plus.pl by minimální prodlužovací dobití vyšlo u tarifu Wiecej przez rok na 5 PLN,asi 35 Kč,takže proti našim OPům taky paráda.Na ten Kaktus ale budu myslet,je to výborná možnost.
Mám i SIMku Twist Online a Androidí appku T-Mobile,a kdysi,asi loni,jsem tu SIMku přes ni nabíjel,a mám dojem,ze taky jen za 50.Ale TM pak appku aktualizoval,a pak to šlo už jen od 200.
5uch
Příspěvky: 456
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Zpětné volání z mobilního telefonu

Příspěvek od 5uch »

v.kopp píše:
5uch píše: ..............
Koukám, jak se hodně zhoršila situace s bezpaušálovými SIM od dob zrušení původního Odepiš, ZERO a Nulového tarifu na míru. Pokud chce někdo nízkonákladovou SIM kartu do nějakého pasivního zařízení (zabezpečovačka, řízení topení...), má docela smůlu.
Neviděl bych to tak černě pro stávající zákazníky těch operátorů. Uvedené tarify se nenabízejí novým zákazníkům - ale existují. Pokud už jste zákazníkem tak stačí pohrozit přenosem čísla jinam (vyžádat ČVOP) a oni se sami ozvou a v rámci přemlouvání abyste zůstali vám takový tarif nabídnou. Pokud ne tak si o něj sami řekněte.
Kouknul jsem na možnosti samoobslužné změny tarifu na mém čísle s Odepiš. Nulový tarif Na míru se mi tam nabízel. Takže to není ztracené... (ale já si Odepiš nechám, těch 400 min do vlastní sítě za 50 Kč je pro mne fakticky nejlacinější nabídka neomezeného volání do vlastní sítě).
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Odpovědět