Výchozí identifikace při volání z Odorik GSM

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
regnarg
Příspěvky: 15
Registrován: ned 01. bře 2015 14:25:42

Výchozí identifikace při volání z Odorik GSM

Příspěvek od regnarg »

Mám u Odoriku jednu SIP linku s nomadickým číslem a jednu GSM linku. Pokud vytočím z mobilu "<číslo>*1", uvidí volající jako identifikaci moje nomadické číslo. Rád bych toto nastavil jako výchozí chování, tedy aby všechny odchozí hovory z Odorik SIM měly identifikaci nomadického čísla. Je to možné? Nomadické číslo používám jako primární (s fallbackem na mobil) a nechci lidi mást dvěma čísly.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8162
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výchozí identifikace při volání z Odorik GSM

Příspěvek od xsouku04 »

To můžeme nastavit na požádání emailem. U linky, kde máte mobilní číslo, nastavíme defaultní CLIP na nomadickém čísle.
A na další lince, co má nomadické číslo, pak nastavíme CLIP mobilní. Takže se to takto prohodí.
regnarg
Příspěvky: 15
Registrován: ned 01. bře 2015 14:25:42

Re: Výchozí identifikace při volání z Odorik GSM

Příspěvek od regnarg »

No, já bych je právě ani tak nechtěl prohodit, jako použít na obou stejné CLIP. Aby když někomu volám, viděl pokaždé stejné číslo, bez ohledu na to, jestli je to ze SIPu, nebo z mobilu.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8162
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výchozí identifikace při volání z Odorik GSM

Příspěvek od xsouku04 »

regnarg píše:No, já bych je právě ani tak nechtěl prohodit, jako použít na obou stejné CLIP. Aby když někomu volám, viděl pokaždé stejné číslo, bez ohledu na to, jestli je to ze SIPu, nebo z mobilu.
O to je to pak jednodušší. Prostě vždy, když budete volat z mobilu, bude vidět nomadické číslo.
Odpovědět