Nová přední strana Odorik dobíjecí karty

Nikdo nemůže vyhovět všem, ale můžeme mít alespoň přehled a mít tak možnost se zaměřit na to nejpodstatnější.
helmut.niederman
Příspěvky: 1013
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nová přední strana Odorik dobíjecí karty

Příspěvek od helmut.niederman »

Chci se zeptat, po dlouhé době jsem byl navštívit Odorik v Praze na Jindřišské, a byl jsem překvapený, vy jste citelně zkrátili místnost pro PC terminály s internetem a ubralo se na telefonních hovornách, proč vás to k tomu vedlo ? Děkuji
P.S. Mám prosbu, prosím nerušte telefonní hovorny. Sice je nepoužívám a většinou do nich chodí ruskojazyčná klientela, přesto mi vaše telefonní hovorny v Praze připomínají bývalé telefonní hovorny na Poštách, které pak hojně s nárustem mobilního boomu začali rušit. Beru to jako retro, a připomíná mi to staré časy 80 a 90.let.

Jinak děkuji za novou kartičku. Až budu v červenci v Praze, rád si ji vyzvednu :)
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Nová přední strana Odorik dobíjecí karty

Příspěvek od MaT »

Myslím, že pokud to zrušili, tak to třeba bude proto, že je o to menší zájem. Nebo proto, že se na tom moc nevydělá. Odorik je normální firma, která musí rentabilitu svých činností řešit. Argument "nerušte to, protože jakémusi Helmutovi (který to ani nepoužívá) to přijde hezky retro" mi nepřijde moc relevantní. :-)
Odpovědět