(Ne)účtování roamingových hovorů v Německu

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

(Ne)účtování roamingových hovorů v Německu

Příspěvek od Kristovec »

Včera,21.6.,jsem testoval roaming,jen příchozí,ještě není smlouva,a bez dat,jen hovory.Z asi 10 se mi zaúčtoval a je ve výpisu jen jeden jediný,necelá minuta v D2 Vodafone.Jenže - kamarád mi ze své Odoričí SIMky volal přesně 15 minut - asi 23 Kč,pak ještě dost callbacků z druhého mobilu,8 minut do USA,takových 50 roamminut se mi vůbec nestrhlo a nezaznamenalo.
Podobně v pondělí 15.6.,v síti D1 T-Mobile.de jen jeden z několika krátkých testhovorů byl stržen a je ve výpisu.
Platí snad Odorik roamingové služby za své zákazníky?Super! :)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: (Ne)účtování roamingových hovorů v Německu

Příspěvek od xsouku04 »

Kristovec píše:Včera,21.6.,jsem testoval roaming,jen příchozí,ještě není smlouva,a bez dat,jen hovory.Z asi 10 se mi zaúčtoval a je ve výpisu jen jeden jediný,necelá minuta v D2 Vodafone.Jenže - kamarád mi ze své Odoričí SIMky volal přesně 15 minut - asi 23 Kč,pak ještě dost callbacků z druhého mobilu,8 minut do USA,takových 50 roamminut se mi vůbec nestrhlo a nezaznamenalo.
Podobně v pondělí 15.6.,v síti D1 T-Mobile.de jen jeden z několika krátkých testhovorů byl stržen a je ve výpisu.
Platí snad Odorik roamingové služby za své zákazníky?Super! :)
Spíše bych řekl, že se to tam objeví až se zpožděním. A nebo je to nějaká porucha u T-mobile, v tom případě to nejspíš platí T-mobile.
Možná je to porucha v tom smyslu, že je to jen extra zpožděno.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: (Ne)účtování roamingových hovorů v Německu

Příspěvek od Kristovec »

xsouku04 píše:
Kristovec píše:Včera,21.6.,jsem testoval roaming,jen příchozí,ještě není smlouva,a bez dat,jen hovory.Z asi 10 se mi zaúčtoval a je ve výpisu jen jeden jediný,necelá minuta v D2 Vodafone.Jenže - kamarád mi ze své Odoričí SIMky volal přesně 15 minut - asi 23 Kč,pak ještě dost callbacků z druhého mobilu,8 minut do USA,takových 50 roamminut se mi vůbec nestrhlo a nezaznamenalo.
Podobně v pondělí 15.6.,v síti D1 T-Mobile.de jen jeden z několika krátkých testhovorů byl stržen a je ve výpisu.
Platí snad Odorik roamingové služby za své zákazníky?Super! :)
Spíše bych řekl, že se to tam objeví až se zpožděním. A nebo je to nějaká porucha u T-mobile v tom případě to nejspíš platí T-mobile.
Možná je to porucha v tom smyslu, že je to jen extra zpožděno.
Týden,po té první sérii testů? Tak to si to musím hlídat.Ale proč pak se ten jeden hovor zaúčtuje téměř ihned,pár hodin po provedení?

Jinak,ověřeně podepsaná smlouva na roam je už na cestě, 3,50 Kč/min a 1 Kč/SMS,tomu se nedá odolat.
Odpovědět