Cena za přesměrování?

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Cena za přesměrování?

Příspěvek od mobilemanic »

Já bych se chtěl zeptat, cena 0,59 Kč za přesměrování platí pouze při směrování na geo a mobilní čísla odoriku? Pokud přesměrovávám na číslo v O2, stojí to už normální cenu jako z mobilu?

Díky
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena za přesměrování?

Příspěvek od xsouku04 »

mobilemanic píše:Já bych se chtěl zeptat, cena 0,59 Kč za přesměrování platí pouze při směrování na geo a mobilní čísla odoriku? Pokud přesměrovávám na číslo v O2, stojí to už normální cenu jako z mobilu?

Díky
Ano, je to tak. Můžete to ale obejít že si hovor přesměrujete třeba na nomadické číslo a to pak dále, kam je libo. Další výhoda je, že to pak můžete měnit na internetu a nemít u sebe tu simkartu. A cena je tak 2* 0,59=1,18 Kč/min. Při přesměrování hovorů do zahraničí je tento postup povinný.
vlk
Příspěvky: 180
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Re: Cena za přesměrování?

Příspěvek od vlk »

AFAIK: Cena za přesměrování se neliší od ceny, jako by jste do daného místa volal sám. Takže cena za přesměrování na mobil záleží odkud a kam přesměrováváte, viz ceník.
0,59Kč se platí při přesměrování z odorik čísla geo, nomadic na jakýkoliv mobil i O2; nebo z odorik mobilu na geo, nomadic; jiné ceny nižší i vyšší jsou pro jiné případy.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Cena za přesměrování?

Příspěvek od mobilemanic »

Aha, super, děkuji. To je super tip, vlastně mne ani nenapadlo, že když to přesměruji dvakrát, tak to ale stále ještě vyjde levněji než když to přesměrovává přímo T-Mobile :-)

Na tom je krásně vidět, že ty tržní ceny operátorů jsou fakt nějaké divné :)
Odpovědět