Výpadek datové sítě T-Mobile?

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadek datové sítě T-Mobile?

Příspěvek od xsouku04 »

dracek píše:Také mi nefunguje internet u SIMky Odoriku, druhá SIMka od T-mobile jede v pohodě.

Bylo by dobré mít při třídenním výpadku služeby informaci na hlavní stránce s aktuálními podrobnostmi o délce výpadku, příčině, odhadem vyřešení a jeho ukončení, ať víme, že se opět dá na data spolehnout. Chápu, že za výpadek může někdo jiný, ale odpověď na hotline Odoriku "To je někde u T-mobile, nevíme, co to je, zkuste to zas dnes nebo zítra" není moc profesionální...

Roman
T-mobile reagoval na nahlášený problém tak, že o tom ví a na nápravě pracuje.
Na mojí osobní SIM mi cca od 15:00 internet už funguje. Nyní jsem si k tomu vyžádal další informace.
Předpokládám, že se tento výpadek týká jen virtuálů pod "gts" i když ani to nemám potvrzené. Tedy těch spíše menších virtuálů v síti T-mobile.
Předpokládám, že se polámala nějaká "černá krabička", které nikdo moc nerozumí ani neví co lze od ní dále čekat.

Na facebook stránce Gomobil je jeden nezodpovězený příspěvek, který tvrdí, že data dnes v 11 hodin nejedou.
https://www.facebook.com/gomobil.cz Na to že gomobil se chlubí údajně 25 tisíci zákazníky je na facebooku při takovém výpadku docela pusto. Ale možné to asi je.
dracek
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 12. pro 2013 16:02:03

Re: Výpadek datové sítě T-Mobile?

Příspěvek od dracek »

Díky za podrobnosti.
Má Odorik SIMka je zatím i teď po 16:00 bez datového spojení.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadek datové sítě T-Mobile?

Příspěvek od xsouku04 »

V T-mobile potvrdili, že problém není ještě dořešen, kolegovi internet stále nejde. Restart telefonu nepomohl.
LubosD
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 10:41:27

Re: Výpadek datové sítě T-Mobile?

Příspěvek od LubosD »

Mně to už jede, ale musel jsem vypnout/zapnout mobilní síť.
m.skarvada
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 29. kvě 2014 19:03:50

Re: Výpadek datové sítě T-Mobile?

Příspěvek od m.skarvada »

Aneb jak konkurovat virtuálům, protože T-Mobilu data přeci jdou... (ironie).
LubosD
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 10:41:27

Re: Výpadek datové sítě T-Mobile?

Příspěvek od LubosD »

m.skarvada píše:Aneb jak konkurovat virtuálům, protože T-Mobilu data přeci jdou... (ironie).
Zase nejely a už zase jedou.

Taky si říkám, jestli by si dovolili mít stejný výpadek u svých zákazníků.
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Výpadek datové sítě T-Mobile?

Příspěvek od MaT »

Aha... Data teď zapínám jen občas (jinak mi nějak moc žrala baterku - telefon pak nevydržel ani do večera - ale zajímavé je, že dřív jsem je měl puštěná pořád a telefon vydržel klidně skoro 2 dny) - běhal jsem teď pár dní po Krkonoších, data jsem občas potřeboval (zkontrolovat meteoradar a tak) a moc to nefungovalo, sváděl jsem to na to, že jsem zrovna v místech, kde signál stojí za houby... A ono je to výpadek u GTS/T-Mobilu...
Vasura
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04. srp 2015 12:25:46

Re: Výpadek datové sítě T-Mobile?

Příspěvek od Vasura »

Mě data také nešla. Je zajímavé, že data v ten den u operátora T-Mobile jela.
Odpovědět