Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od Pitomec »

Já mám stolní telefon v kuchyni, takže už nemusím kupovat rádio, abych si něco poslechl. Pro mě tedy VoIP využití má :)
Obrázek
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od kovik »

Kristovec píše:
kovik píše:Na callback jsem asi zapomel. Dam vedet az to opravim. Diky.
A prosím,i přesměrování z GEO a Nomádů. Dík.
Kdyz si presmerujete verejne cislo na rychly kontakt tak by to melo fungovat.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:Já mám stolní telefon v kuchyni, takže už nemusím kupovat rádio, abych si něco poslechl. Pro mě tedy VoIP využití má :)
Aha.To je jiná.Ale kdo má třeba seniorský mobil bez internetu,tam je poslech přes Geo/Callback nezbytný.

Je to vyborný nápad,jsem zvědav,co všechno Odorik ještě vymyslí.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od xsouku04 »

Kristovec píše:Ještě neco - při přístupu z neomezených tarifů či O2 Pokec na jedno přes GEO čísla dostává Odorik koncovku,a několik hodin příchozího hovoru na Geo či Nomády mu tedy přijde vhod.
Jestli je to 0,10 Kč/min pak při mé spotřebě,no - 60 hodin měsíčně dostane od O2 360 Kč. Jen za mne!
To je minulost. Nyní je propojovací poplatek 0,03 Kč/min, ze kterého zatím ve většině případů nedostaneme vůbec nic.
Ale to se předpokládám časem změní a budeme inkasovat, předpokládám, těch 0,03 Kč/min u většiny příchozích hovorů.
Navíc velcí operátoři se rádi propojují s tím, kdo má hodně minut, protože to i pro ně je poté výhodnější.

Mějte ale na paměti, že něco jako "neomezeno" ve skutečnosti neexistuje, je to jen reklamština. Tak to s tím počtem minut na jedno číslo raději moc nepřehánějte.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od Kristovec »

xsouku04 píše:
Kristovec píše:Ještě neco - při přístupu z neomezených tarifů či O2 Pokec na jedno přes GEO čísla dostává Odorik koncovku,a několik hodin příchozího hovoru na Geo či Nomády mu tedy přijde vhod.
Jestli je to 0,10 Kč/min pak při mé spotřebě,no - 60 hodin měsíčně dostane od O2 360 Kč. Jen za mne!
To je minulost. Nyní je propojovací poplatek 0,03 Kč/min z kterého zatím ve většině případů nedostaneme vůbec nic.
Ale to se předpokládám časem změní a budeme inkasovat předpokládám těch 0,03 Kč/min u většiny příchozích hovorů.
Navíc velcí operátoři se rádi propojují s tím kdo má hodně minut, protože to i pro ně je poté výhodnější.

Mějte ale na paměti, že něco jako "neomezeno" ve zkutečnosti neexistuje, je to jen reklamština. Tak to s tím počtem minut na jedno číslo raději moc nepřehánějte.
Aha,tak 3 haléře. :(
Jistě,česká neomezenost je vždy omezená,ale těch 3 až 5 000 minut měsíčně by mohla pokrýt.
FREE O2 stojí 59 Kč týdně,platí samozřejmě i na Odorikovy Nomády a Geo,vyzkoušeno.
Pokec na Jedno - 49,50 Kč týdně.

O2 Na!Dlouho - 5,90 Kč/hovor,až 70 minut,toto bez jakýchkoli podmínek či paušálů.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od Kristovec »

kovik píše:
Kristovec píše:
kovik píše:Na callback jsem asi zapomel. Dam vedet az to opravim. Diky.
A prosím,i přesměrování z GEO a Nomádů. Dík.
Kdyz si presmerujete verejne cislo na rychly kontakt tak by to melo fungovat.
Právě jsem to rozhýbal,díky.
Už jde i callback.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od Kristovec »

vlk píše::shock: :D :?: :idea: :lol:
Děkuji. Mám hned použití. V Brně každoročně jsou ohnostroje na přehradě http://www.ignisbrunensis.cz/program-pr ... --568.html a celkem pravidelně nemám sebou radio, protože ho vůbec neposlouchám. Ted stačí jen do rychlých voleb zadat Kiss hady nejlépe pod číslem jeho frekvence 883 a mám vystaráno :-) http://www.listenlive.eu/czech-republic.html
Vyzkoušeno. No kvalita nic moc, (nějaké tipy, jak dosáhnout co nejlepší kvality?) ale lepší než nic.
Možná to záleží i na telefonu.Samsungy,mobily,mívají velmi dobrý zvuk,a to i ty jednoduché bez OS,a jsou schopné ten poslech trochu uhladit.Mám Samsung SGH E250,asi 8 let starý vysouvák,a Galaxy Grand2,kde je pokročilá funkce Adapt Sound.Tou si každý proměří kmitočtovou charakteristiku svého sluchu a tak nastaví zvuk,který mu ndmjlépe sedí.
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od lifdo69 »

Xiaomi redmi S1, s vnitřním klientem SIP šlape jak za mlada a i se to dá poslouchat a není to tak hrozný , a je super že se na to dá nasměrovat linka (rychlý kontakt) a volat na to zvenku z čehokoli a poslouchám :-)
Uživatelský avatar
Tydýt
Příspěvky: 50
Registrován: sob 01. úno 2014 20:40:06

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od Tydýt »

Něco dělám špatně, nebo z Odoriku to nefunguje ...
Do kontaktu jsem nastavil stanici dle prvního příspěvku a při volání z programu Odorik.cz (ver.1.2.22) dám vytočit z kontaktů, tak se vypíše chybová hláška "Nastala chyba během navazování hovoru, Špatné telefonní číslo".
Je chyba u mne, nebo momentálně se to ještě ladí ?
_______________________________________ Obrázek
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Zadejte si internetové rádio do rychlých kontaktů

Příspěvek od kovik »

Tydýt píše:Něco dělám špatně, nebo z Odoriku to nefunguje ...
Do kontaktu jsem nastavil stanici dle prvního příspěvku a při volání z programu Odorik.cz (ver.1.2.22) dám vytočit z kontaktů, tak se vypíše chybová hláška "Nastala chyba během navazování hovoru, Špatné telefonní číslo".
Je chyba u mne, nebo momentálně se to ještě ladí ?
Dobry den,
zkuste dat R.K. mezi 1-99 mozna odorik.exe neumi R.K. 200-999. Diky
Odpovědět