Registrace na odorik.cz

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
texis1

Registrace na odorik.cz

Příspěvek od texis1 »

Dobry vecer,

pokusil jsem se registrovat do systemu odorik kvuli platbe za VPS na 4smart.cz. Vyplni jsem dobrovolnou polozku tel. cislo, nacez mi system oznamil ze mam pouzit kod zaslany na SMS. Bohuzel zadna SMS nedorazila? Co se da delat? Registrace znovu? Bez telefonu? Co ten 10Kc bonus? Pokud se budu registrovat bez telefonu tak se potvrzovaci kod nepouziva?

Zatim mam jen pocit ze jsem nekomu dobrovolne poskytl sve tel. cislo a email.

Dekuji
TC
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrace na odorik.cz

Příspěvek od xsouku04 »

Dobrý den,
pravděpodobně máte mobilní telefon v síti T-mobile a ten se v poslední době rozhodnul sms od nás zahazovat.
Pošlete mi prosím emailem mobilní číslo na které jste se snažil zaregistrovat na kontakt[zavináč]odorik.cz, registraci umožníme dokončit ručně.
texis1

Re: Registrace na odorik.cz

Příspěvek od texis1 »

Dekuji,

kdy mohu ocekavat dokonceni registrace? - rad bych si co nejdrive dobil kredit pro VPS.

TC
smoulinka
Příspěvky: 26
Registrován: sob 28. led 2012 21:35:42

Re: Registrace na odorik.cz

Příspěvek od smoulinka »

texis1 píše:Dekuji,

kdy mohu ocekavat dokonceni registrace? - rad bych si co nejdrive dobil kredit pro VPS.

TC

Můžete vysvětlit jak se dá přes server http://4smart.cz/ dobíjet kredit na odorik? Děkuji, Saskie. :roll:
Návštěvník

Re: Registrace na odorik.cz

Příspěvek od Návštěvník »

smoulinka píše:
texis1 píše:Dekuji,

kdy mohu ocekavat dokonceni registrace? - rad bych si co nejdrive dobil kredit pro VPS.

TC

Můžete vysvětlit jak se dá přes server http://4smart.cz/ dobíjet kredit na odorik? Děkuji, Saskie. :roll:
Nijak se to nedá. (A jak to souvisí s tímhle problémem??? Tady se od začátku píše o službě virtuálních serverů a problému s registrací na odorik.cz ...)
Odpovědět