Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od xsouku04 »

Ty poukazy jsou, když to někomu chcete dát jako dárek. Tak mu pak předáte ten poukaz.
Hafi
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. črc 2015 10:13:50

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od Hafi »

to chápu...ale přemýšlím, zda je to řešení problému, že na SIM s tarifem Twist online nejde ten roční balíček za 2GB/měsíčně za 700 (ale reálně za 400) aktivovat.

Poukaz se evidentně kupuje přes SMS, tedy pokud by ten poukaz šel koupit z kreditu na té T-mobile SIM s Twist online, kterou nabízíte, tak by to bylo dobré řešení. Navíc je tam i varianta s dvojnásobným balíkem dat (na půl roku). A když už poukaz mám, tak si ho aktivuju na té samé (nebo jiné) jiné T-Mobile SIMkartě, ne?

T-mobile ve FAQ píše
Je možné kombinovat balíčky Internet na rok a Internet na 180 dní?

Jakmile si aktivujete jeden z těchto balíčků, Internet na rok nebo Internet na 180 dní, není možné je kombinovat s žádnými dalšími balíčky.
Chceme tím předejít situaci, kdy byste si zrušili rozčerpaný balíček Internet na rok, nebo Internet na 180 dní, který aktivně využíváte.
Kombinovat tedy můžete pouze dva stejné balíčky: Internet na rok s Internetem na rok a Internet na 180 dní s Internetem na 180 dní. Jejich platnost se kombinací stejného balíčku vždy prodlouží o dané období.
Chápu správně, že když si na jedné SIM použiju 2 balíčky "Internet na 180 dní" tak druhý balíček prodlouží ten první, tj. budu mít 4GB na 360dní? Koupit poukaz a nevyužít ho hned, nejde - je nutné ho použít do konce ledna 2024.
Spratek

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od Spratek »

Zdravím,
Teď jsem si chtěl aktivovat Twist SIM koupenou tento týden u Odoriku. A byl tam problém. Balíček na rok na ni nelze aktivovat, protože je tam nějaký starý tarif, který to neumí. V apce sice je nějaká aktivace balíčku přes SMS, ale ta nefunguje.
Byl jsem na prodejně T-Mobile, kde na to taky koukali a docela dlouho řešili, proč to nejde. Nakonec mi dost neochotně vyměnili SIM a převedli i peníze z té staré, které jsem tam nabil.
R.
richmar
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20. říj 2021 15:02:17

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od richmar »

Taky jsem se pokoušel aktivovat balíček internet na rok a neuváženě jsem na SIMku od Odoriku poslal 400,-, bonus za dobití jsem dostal 200,-. Takže celkem tam bylo 800,-.
Po zjištění, že baliček sám neaktivuji, jsem došel na pobočku T-Mobile, kde mi po chvíli zkoušení a nějakých telefonátech sdělili, že to nejde, a že s tím nemůžou nic dělat. Tak jsem jim řekl, ať mi SIMku vymění za některou, co ten balíček umí. Pán na pobočce se dost ošíval, hodně vzdychal a dělal všelijaké obličeje, jako že ho to hodně obtěžuje, ale nakonec SIMku vytáhl, převedl veškerý bonus, aktivoval balíček a nechal tam i ten zbylý bonus 100,-.
Mám ještě jednu simku od Odoriku, takže si to zřejmě budu muset zopakovat :roll: .
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od xsouku04 »

Omlouvám se, je to staré vlákno a už to opravdu nejde aktivovat. Text, co už je neplatný, jsem přeškrtal. Pokud někdo zaplatil a chtěl by ty peníze zpět, může být řešení číslo přenést jinam a požádat o vrácení kreditu.
richmar
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20. říj 2021 15:02:17

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od richmar »

xsouku04 píše: čtv 07. pro 2023 12:46:38 Omlouvám se, je to staré vlákno a už to opravdu nejde aktivovat. Text co už je neplatný jsem přeškrtal. Pokud někdo zaplatil a chtěl by ty peníze zpět, může být řešení číslo přenést jinam a požádat o vrácení kreditu.
Nemyslím, že je to vaše chyba. Řešení to má, akorát to člověk nezařídí z pohodlí domova a musí se bavit s lidma, které to očividně otravuje, protože vědí, že z nás žádný mastný tarif nedostanou ;) :lol: .
Hafi
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. črc 2015 10:13:50

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od Hafi »

mi včera v noci T-Mobile překvapil 13. aktivací 2 GB balíku. Tak jsem si říkal, že tam možná profíci z týmobajlu udělali nějaký glitch a třeba budu mít nekonečnou datovou SIM. Tak mi radost vydržela jen pár hodin, než to ukončili. Nejspíše po 360x24h přesně to ukončili.
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od konrad »

Honzin píše: čtv 16. lis 2023 10:01:10 Nezkoušejte to, nejde to aktivovat. Ale nikde se tuto informaci nedozvíte.
Já jsem si dobil kredit, pak jsem řešil reklamaci a kredit mi vrátili.
Musím uznat, že pán z reklamačního oddělení byl velmi vstřícný. Jinak ale smysl tohoto omezení nechápu.
Zřejmě to management T-Mobile trochu přehnal s alkoholem ...
Potvrzuji. Ačkoli se v administraci svého čísla Twist online s běžícím balíčkem Internet na rok dočtete
K tomuto balíčku si můžete dokupovat balíčky s jednorázovým navýšením dat.
Je možné si zakoupit více balíčků Internet na rok najednou. V takovém případě budou na sebe platnosti jednotlivých balíčků plynule navazovat a celková platnost balíčku se tak prodlouží o příslušný počet dní (násobky 360).

po dobití kreditu se vám možnost nákupu tohoto balíčku neukáže a ztratíte spoustu času reklamací.

Další komplikací je, že na stránce https://www.t-mobile.cz/kontakty-t-mobile uvádí Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8 do 21 hodin, kdy řešíme všechna témata. Když zavoláte po 17. hodině, dokonce se mi to stalo i v 16 hodin, automat vás upozorní že voláte mimo pracovní dobu. Sice se můžete nechat přepojit na asistenta s urgentním požadavkem, ten vám ale v ničem nepomůže a doporučí volat v pracovní době od 8 do 17.

Jediné vysvětlení takového informačního chaosu je asi ten alkohol :roll:
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od xsouku04 »

Myslím, že nemá smysl se s T-mobile dohadovat. To, že bylo možné aktivovat balíček i na internet online, byla chyba, kterou si už opravili.

Pořiďte si na další rok SIM od O2 15GB za 649Kč nebo 50 GB za 999 Kč na rok. Je to sice trošku dražší, ale datový balíček na celý rok je lepší a flexibilnější než měsíční balíčky. Jediná nevýhoda je, že to nefunguje v roamingu, což ale pokud máte SIM od Odorik, příliš nevadí. Objednání a poštovné je zdarma, platí se jen dobití kreditu. Tedy můžete si to ještě rozmyslet.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od Pitomec »

T-Mobile mohl mít kšeft a díky své debilitě nemá nic, resp. kšeft má O2. A to se vyplatí :P
Obrázek
Odpovědět