zabezpečené přihlášení do odorik.cz

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
jan.hradil
Příspěvky: 51
Registrován: stř 03. dub 2013 22:13:31

Re: zabezpečené přihlášení do odorik.cz

Příspěvek od jan.hradil »

To bych podepsal. Spravce hesel zda se byti ideal, prosty lid by mozna privital i prihlasovani pres Facebook/Google/...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: zabezpečené přihlášení do odorik.cz

Příspěvek od Pitomec »

Nevím jak prostý lid, ale osobně nespatřují důvod v tom, aby nějaký pochybný Facebook řešil cokoliv ohledně přihlášení k Odoriku. To by to za chvíli také mohl řešit třeba účet do pekárny v Horní-Dolní nebo účet u Alzáka :P
Obrázek
vrksah
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04. pro 2013 15:22:40

Re: zabezpečené přihlášení do odorik.cz

Příspěvek od vrksah »

Mě plně vyhovuje stávající zabezpečení a přihlašování do účtu odoriku. Díky tomu mohu nastavovat odorik na dálku svým blízkým, kteří by si jinak s tím nevěděli rady, a je možné že by rezignovali i na jeho používání. Pro ty co mají zájem udělejte vyšší level, ale ponechte i možnost přihlášení pouze jménem a heslem.Děkuji.
jlo
Příspěvky: 150
Registrován: pon 08. dub 2013 12:32:18

Re: zabezpečené přihlášení do odorik.cz

Příspěvek od jlo »

vrksah píše: čtv 18. led 2024 19:03:12 Mě plně vyhovuje stávající zabezpečení a přihlašování do účtu odoriku. Díky tomu mohu nastavovat odorik na dálku svým blízkým, kteří by si jinak s tím nevěděli rady, a je možné že by rezignovali i na jeho používání. Pro ty co mají zájem udělejte vyšší level, ale ponechte i možnost přihlášení pouze jménem a heslem.Děkuji.
Naprosto souhlasím a připojuji se. Jsem ve stejné situaci.
sany
Příspěvky: 6
Registrován: ned 30. dub 2023 8:33:08

Re: zabezpečené přihlášení do odorik.cz

Příspěvek od sany »

Jenom nějak nechápu jak to má ovlivnit lidi co si stejně neví rady a potřebují na správu admina. :?:

Mým dětem je taky šumák co je se děje na pozadí. Prostě jen datují a volají. Způsob přihlášení je jen moje záležitost.
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: zabezpečené přihlášení do odorik.cz

Příspěvek od alfi »

jlo píše: čtv 18. led 2024 22:48:42
vrksah píše: čtv 18. led 2024 19:03:12 Mě plně vyhovuje stávající zabezpečení a přihlašování do účtu odoriku. Díky tomu mohu nastavovat odorik na dálku svým blízkým, kteří by si jinak s tím nevěděli rady, a je možné že by rezignovali i na jeho používání. Pro ty co mají zájem udělejte vyšší level, ale ponechte i možnost přihlášení pouze jménem a heslem.Děkuji.
Naprosto souhlasím a připojuji se. Jsem ve stejné situaci.
Pro jiné účty jde nastavit "správce" a vůbec se nemusíte přihlašovat znovu :) viewtopic.php?t=3903
vrksah
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04. pro 2013 15:22:40

Re: zabezpečené přihlášení do odorik.cz

Příspěvek od vrksah »

Dík za tip, s tím správcovským účtem dobrý. Ale jde o samotný způsob přihlašování jménem a heslem, takto to mě i jim vyhovuje. A u nich zrovna nevím, zda by používali jinou formu přihlašování a mě se taky nezamlouvá přihlašování pomocí různých ID.
Odpovědět