Hovor, který není nikde vidět

Je špatně slyšet ? Lze to řešit !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Hovor, který není nikde vidět

Příspěvek od Pitomec »

Dnes jsem ve 12.51 hod. provedl cca 2 minutový hovor mezi dvěma geografickými čísly Odorik (byl to hovor přímo mezi čísly, nikoliv mezi linkami) a v průběhu hovoru jsem tento neviděl v samoobsluze v "Právě probíhající hovory" a nemám ho ani ve výpisu hovorů. Divné bylo i to, že se na displeji telefonu Gigaset 430 v průběhu hovoru neukázal název rychlého kontaktu (jak bývá obvyklé), ale jenom telefonní číslo volajícího a pod ním i číslo linky. Byl v té době nějaký výpadek u Odoriku?
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hovor, který není nikde vidět

Příspěvek od xsouku04 »

Neobjevil se tam ten hovor dodatečně? Výpisy hovorů čteme z klonované databáze a někdy se může stát, že je pár vteřin případně i minut pozadu. Pokud ne, napište nám prosím, z jakého čísla na jaké jste volal, emailem nebo sz.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hovor, který není nikde vidět

Příspěvek od xsouku04 »

Aha. Našel jsem hovor ale o hodinu později. A bylo volán rychlý kontakt 1, který se přeložil na **Cislo_linky .
Tyto hovory se spojují jinak, více napřímo a nejsou v historii hovorů.

Je to dobré třeba pro vidohovory, případně hovory v nějké HD kvalitě, nejde to přes náš Asterisk a zařízení na obou stranách se musí domluvit na libovolném zvukovém případně vidoe kodeku.

Kdyby se vytáčela linka jen s jednou hvězdičkou, tak by to byl normální hovor.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Hovor, který není nikde vidět

Příspěvek od Pitomec »

Aha, dík za vysvětlení. Asi jsem to nastavil kvůli kodeku G.722, ale pokud bude fungovat i v případě jedné *, pak to nejspíš takto změním.
Obrázek
Odpovědět