Spolehlivý SIP klient pro Android s dobrou integrací

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
avod
Příspěvky: 20
Registrován: sob 18. úno 2012 20:59:14

Re: Spolehlivý SIP klient pro Android s dobrou integrací

Příspěvek od avod »

Zadal jsem přihlašovací údaje, ale stále mi program hlásí: Registrace účtu byla zastavena, protože není k dispozici žádné připojení k internetu. Zkoušel jsem WiFi i data, ale pořád nic. Poradíte mi prosím, co dělám špatně?
pe.havel
Příspěvky: 228
Registrován: pát 02. zář 2016 10:34:20

Re: Spolehlivý SIP klient pro Android s dobrou integrací

Příspěvek od pe.havel »

Nemáte aplikaci zablokovanou ve správci aplikací v přístupu k datům a Wi-Fi? Nastavoval jste stejně jako v http://www.odorik.cz/w/acr_phone:acr_phone ? Kdy a kde přesně se hláška vypisuje?
avod
Příspěvky: 20
Registrován: sob 18. úno 2012 20:59:14

Re: Spolehlivý SIP klient pro Android s dobrou integrací

Příspěvek od avod »

Mám nastaveno podle návodu, aplikace nemá blokování, zkusil jsem reinstalaci a teď pro změnu hlásí Registrace účtu se nezdařila (Chyba). Pokus bude opakován později. Samozřejmě jsem zkontroloval jméno i heslo.
Tak jsem ji odinstaloval. Zlatý CSipsimple.
David

Volanému se nezobrazuje moje mobilní číslo, ale číslo pevné linky...

Příspěvek od David »

Dobrý den.

ACR phone vypadá dobře, hlavně mě potěšila integrace a spojení s mobilní SIM, problém však je, že pokud někomu volám přes SIP tak se mu zobrazuje moje pevná linka a ne mobilní číslo které mám vyplněné ve vašem nastavení. S předchozími aplikacemi jsem tento problém neměl. Jak tuto chybu tedy prosím odstraním? Děkuji
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volanému se nezobrazuje moje mobilní číslo, ale číslo pevné linky...

Příspěvek od xsouku04 »

David píše: pon 25. zář 2023 16:50:56 Dobrý den.

ACR phone vypadá dobře, hlavně mě potěšila integrace a spojení s mobilní SIM, problém však je, že pokud někomu volám přes SIP tak se mu zobrazuje moje pevná linka a ne mobilní číslo které mám vyplněné ve vašem nastavení. S předchozími aplikacemi jsem tento problém neměl. Jak tuto chybu tedy prosím odstraním? Děkuji
Není to způsobeno ACR Phone, ale blokováním zatím jen u T-mobile. viewtopic.php?t=5374
t152
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 08. črc 2021 15:39:29

Re: Spolehlivý SIP klient pro Android s dobrou integrací

Příspěvek od t152 »

Zkoušel jsem ten acr phone a celkem bych ho i používal,ale nahrávání hovorů není skoro slyšet protistranu. Možná je to androidem 9,ale při použití aplikace telefon můžu zmáčknout nahrávání a nahraje se dobře i s protistranou. Škoda,že ten acr phone nejde používat jako scipsimple .Bez nastavení jak výchozí aplikace pro příjem hovorů,ale s plnou integrací,že nabídne při volání s aplikace telefon možnost volat přes tu aplikaci acr. Takto to dělá csipsimple.
5uch
Příspěvky: 456
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Spolehlivý SIP klient pro Android s dobrou integrací

Příspěvek od 5uch »

Narazil jsem na drobný bug (tedy mně se to jeví jako bug):

Mám na Androidu ACR Phone jako telefonní aplikaci. Mám nastaven mobilní i VoIP účet - mohu volat jak mobilním, tak VoIP voláním.
Když mobilním voláním prozváním své vlastní VoIP číslo, začne zvonit, ale po pár (cca 2 - 3 vteřiny) zvoněních je spojení přerušeno.
Může to být dané tím, že se VoIP hovor chce paralelně ozvat i na tom telefonu, ze kterého se právě volá?
Mám na VoIP lince nasazen CLIP mobilním číslem (tím, ze kterého volám).

Chápal bych, že nemůžu volat sám sebe z VoIP na Voip... ale takto?

Pokud deaktivuji VoIP účet v ACR Phone v mobilu, dovolám se.
Naposledy upravil(a) 5uch dne pon 09. říj 2023 17:25:53, celkem upraveno 1 x.
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Adam Ostrožlík

Re: Spolehlivý SIP klient pro Android s dobrou integrací

Příspěvek od Adam Ostrožlík »

Za mě celkem ok,

jen hlášení hovoru mám nastavené pouze pro sluchátka, ale hlásí se i bez sluchátek.

Dal je prosím možnost nějak skrýt oznámení ohledně připojení k SIP, které je na mobilu pořád? Bohužel notifikace vypnout nejde, jelikož je appka zřejmě nastavena pro volání.
kargee
Příspěvky: 9
Registrován: ned 24. lis 2013 8:09:40

Re: Spolehlivý SIP klient pro Android s dobrou integrací

Příspěvek od kargee »

Skvělá aplikace.
TomK
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02. říj 2013 11:40:38

Re: Spolehlivý SIP klient pro Android s dobrou integrací

Příspěvek od TomK »

Dotaz k ACR Phone:
Často bývám na WiFi, které jsou por VoIP dost nekvalitní (packet loss atd.). Musím proto před VoIP hovorem vypnout WiFi a jet přes data.
Nevíte jak zajistit aby ACR Phone použila mobilní data i v případě dostupnosti WiFi?
Odpovědět