Vhodný skype bezdrátový telefon

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vhodný skype bezdrátový telefon

Příspěvek od Pitomec »

Tu VOIP myš jsem nedávno viděl na prodejně Odoriku v Brně. Ovšem i kdyby tam nebyla, tak za 3 stovky ji má třeba Kasa nebo Mironet. Ovšem pokud to má člověk na běžný volání ke stolnímu PC (a ne na cesty), tak jednoznačně sluchátka s mikrofonem, příp. jenom mikrofon (pokud je u PC nějaký repro).
Obrázek
Pedro-81cz

Re: Vhodný skype bezdrátový telefon

Příspěvek od Pedro-81cz »

Zvážil jsem Vámi podané info a objednal si tyto sluchátka http://fajn-market.cz/usb-digit-sluchat ... g-pk-p6186, které jste měli srozumitelně popsané. Počítám, že příští týden mi budou doručeny. Děkuji za perfektní diskusi.


Skype telefon jsem si nevybral, protože se mi žádný nelbil z možností nákupu na cz shopech, IP telefon je fajn - ale pro mě vysoké náklady, prozatím (u mne přicházel v úvahu bezdrátový) a myš Navigator 380 je drahá, tam, kde je cena zajímavá včetně dopravy zboží na skladě již není.


P.S. A koukám, že sluchátka již nejsou na skladě, tak jsem měl štěstí ;)
Návštěvník

Re: Vhodný skype bezdrátový telefon

Příspěvek od Návštěvník »

vpe píše: OT: a jak si s gigasetem pokecám přes skype? :shock:
Aha, musím si dokoupit odoryk a pak telefon - internet - odorik - skype, ano? :-D :twisted:
Ano, bude to fungovat právě tak, jak popisujete. (Tedy nemusíte používat odorik, propojení do skype mají asi i jiní VOIP operátoři a nemám pocit, že se odorik "kupuje", registrace je zadarmo a hovory do skype rovněž.)
Co je na tom špatného?

(Neřeším, že pokud jde o čisté telefonování, tak je skype zastaralá a mrtvá aplikace a to, co se v současné době přes skype provozuje, to jest videospojení, přes gigaset samozřejmě nejde ani tak, jak píšete, ani jinak.)
Odpovědět