Debian - různé chyby - časově proměnné

Poradna při řešení nejrůznějších problémů spojených s provozem virtuálních serverů.
Zamčeno
koudela

Debian - různé chyby - časově proměnné

Příspěvek od koudela »

Nainstaloval jsem si šablonu s minimální instalací debianu, doinstaloval jsem si xfce + tightvncserver, jediné co pouštím je FF v grafickém prostředí, když jsem si chtěl prohlédnout přes ssh obsah nějakého adresáře, tak mi to hlásí různé chyby a někdy to projde, dá se tomuto nějak předejít? Omezení mám na 1280 MHz 1024 MB 6 GB

root@localhost:/var# ls
ls: error while loading shared libraries: libdl.so.2: cannot open shared object file: Error 23
root@localhost:/var# ls
ls: error while loading shared libraries: libpthread.so.0: cannot open shared object file: Error 23
root@localhost:/var# ls
ls: error while loading shared libraries: libattr.so.1: cannot open shared object file: Error 23
root@localhost:/var# ls
-bash: /bin/ls: V celém systému je příliš mnoho otevřených souborů
root@localhost:/var# ls
ls: error while loading shared libraries: libselinux.so.1: cannot open shared object file: Error 23
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Debian - různé chyby - časově proměnné

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobrý den, zdá se, že Váš VPS může mít problémy s jinými limity systémových prostředků. Například nemusí stačit limit počtu otevřených souborů.
Řešení samozřejmě existuje, potřebuji ale znát ID virtuálního serveru.

J.M.
Návštěvník

Re: Debian - různé chyby - časově proměnné

Příspěvek od Návštěvník »

Dobrý den, ID jen 170, případně bych uvítal radu, jak zjistit množství otevřených souborů a případně jak zredukovat tento počet ukončením zbytečných programů.
Daniel
Příspěvky: 44
Registrován: stř 02. úno 2011 8:34:08

Re: Debian - různé chyby - časově proměnné

Příspěvek od Daniel »

Co si matne vzpominam, jak jsem si cca pred tydnem take hral s xfce / vncserverem / x11vnc / x11rdp a FireFoxem a IceWeaselem, tak jsem take zaznamenal "podivne" chovani (system se pak choval vylozene divne, neco neslo pustit, neco hlasilo podivne chyby, ...). Zatimco to same, bezici na 32bitove platformne Debianu Squeezu se chovalo uplne normalne, tak na tom 4smart.cz 64bitovem se to chovalo divne. Problem se zdal lezel/lezi v pameti (vyrazne natazeni horniho limitu to resilo/docasne obeslo), ale dal jsem nemel cas to zkoumat. Bylo celkem fuk, jaka verze browseru to byla +- vsechny nejak zlobily.
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Debian - různé chyby - časově proměnné

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobrý den,

omlouvám se za zpoždění s jakým reaguji v případě řešení Vašeho problému.
Musel jsem nečekaně řešit některé jiné urgentní věci.

Vašemu VPS 170 jsem upravil nastavení maximálního počtu otevřených souborů.

Úpravy prosím vyzkoušejte a případně sem reportujte další problémy spojené s během
Vašich aplikací.

J.M.
Zamčeno