Java aplikace odorik - Android

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Tatinek2
Příspěvky: 85
Registrován: úte 12. črc 2011 7:39:10

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od Tatinek2 »

Mě se nedaří přihlásit k účtu odorik. Mám ještě účet u jiného podporovaného operátora a tam to jde bez problémů. Odorik nemůžu přihlásit.
Jinak Super aplikace, můžu jen doporučit. Dlouho jsem na toto čekal.
Samsung Galaxy mini GT - 5570i
Na 90% volám přes Odorik
kortas
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 16. úno 2012 13:20:49

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od kortas »

mido píše:dobrá zpráva!

https://play.google.com/store/apps/deta ... b.coolback

je to teda aplikace s reklamou, ale perfektně integrovaná do Androida
Integruje se perfektně, ale zatím to nějak nefakčí - "Neúspěšná objednávka" (uživatel 415xxx, heslo na sip)
Tatinek2
Příspěvky: 85
Registrován: úte 12. črc 2011 7:39:10

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od Tatinek2 »

Píše mi to samé.
Psal jsem programátorovi aplikace, snad pomůže.
Samsung Galaxy mini GT - 5570i
Na 90% volám přes Odorik
mido
Příspěvky: 17
Registrován: pát 18. kvě 2012 22:11:06

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od mido »

Tatinek2 píše:Píše mi to samé.
Psal jsem programátorovi aplikace, snad pomůže.

Díky, tohle je trochu podivná heslová politika na straně ODORIKa, kliknětě na "Návody a nastavení" a vyberte záložku "API heslo". Tam si vygenerujete login a heslo pro API přístup, který zadáte do coolbacku. Pak by to mělo jít, teď jsem to sám znovu odzkoušel.

Doplním to do popisu aplikace, ale tady to bude víc vidět.

Zdraví Mirek Pištěk
Tatinek2
Příspěvky: 85
Registrován: úte 12. črc 2011 7:39:10

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od Tatinek2 »

Funguje dík, akorát se musí doladit vygenerování API hesla pro ty co mají jako třeba já, více linek. Dovolí mi to vygenerovat heslo jen pro hlavní linku.
Samsung Galaxy mini GT - 5570i
Na 90% volám přes Odorik
kortas
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 16. úno 2012 13:20:49

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od kortas »

API heslo funguje, ale nejde pak logicky rozlišit požadovaná linka s CLIP.. navíc se mi teď objevilo, že volá číslo 822300400, což není ani jedna z mých linek
mido
Příspěvky: 17
Registrován: pát 18. kvě 2012 22:11:06

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od mido »

kortas píše:API heslo funguje, ale nejde pak logicky rozlišit požadovaná linka s CLIP.. navíc se mi teď objevilo, že volá číslo 822300400, což není ani jedna z mých linek
Přiděláme podporu více linek, nečekal jsem že o to bude větší zájem. Uděláme profi verzi ale bude to už za pár kaček a bez reklamy. Měli byste o to zájem? Kde je lepší přepínání linek, před každým hovorem, nebo v nastavení? Zdraví MP
kortas
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 16. úno 2012 13:20:49

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od kortas »

Já bych zájem určitě měl a než abych to programoval sám, tak si radši koupím hotovou aplikaci :lol: myslím, že by stačilo vybrat požadovanou linku v nastavení a tu pak defaultně využívat pro callback - alespoň mně by to tak vyhovovalo.

Možná bych se ještě trochu zamyslel nad těmi nabídkami po zvolení čísla, ale nevím, jestli je to možné nějak jednoduše řešit (třeba je to v novějších verzích Androida řešeno jinak?).

Konkrétně mám na mysli:
1. vyberu číslo, klepnu na něj a objeví se mi nabídka HOVOR | POSLAT ZPRÁVU
2. klepnu na hovor, objeví se mi nabídka COOLBACK | VYTÁČENÍ
3. klepnu na vytáčení, objeví se mi nabídka POUŽÍT ODORIK | POUŽÍT MOBILNÍ TELEFON

Ideálně bych očekával jednu nabídku, kde si vyberu jedním kliknutím. Ale potom už by to bylo asi příliš geniální.
Pokud coolback bude fungovat tak, jak funguje teď, s možností výběru linky v nastavení aplikace, tak to bude paráda
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od xsouku04 »

Problému s výběrem linky jsme si taky všimli. Asi by to chtělo zvlášť jméno a heslo ke každé lince a potom ještě jedno jméno a heslo společné pro všechny linky. Totiž, pokud by měla firma třeba třicet linek a někdo by psal nějakou aplikaci využívající API pro propojení s informačním systémem, mít 30 jmen a hesel není moc dobrý nápad.

Pokud ale má konkrétní zaměstnanec konkrétní linku, dát mu jméno a heslo a pin, který patří jen k té lince a nedovolí volání z jiných je dobrý nápad.
Tatinek2
Příspěvky: 85
Registrován: úte 12. črc 2011 7:39:10

Re: Java aplikace odorik - Android

Příspěvek od Tatinek2 »

A budete s tím něco dělat? Ono je sice dobré, když konečně po dlouhém čekání vytvořil aplikaci na zpětné volání, ale na Odorik je skoro nepoužitelná. Každá linka svoje heslo a je to vyřešeno.
Samsung Galaxy mini GT - 5570i
Na 90% volám přes Odorik
Odpovědět