Bonusy

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Bonusy

Příspěvek od ViR »

Kristovec píše:Treba u Twistu Uwist Vikend plus a Pevna plus jsou taky dobre.
Co je to Uwist? Neznám a nenašel jsem... Jinak ty balíčky Pevná plus, případně Víkend plus, dobré jsou. To je pravda. "Naše babi" Pevná plus využívá kolik let, a je to opravdu cenově výhodné. Zejména, když se to ještě šikovně zkombinuje se službami některých alternativních operátorů.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Bonusy

Příspěvek od Pitomec »

Kristovec píše:Není to jen bublina.Napr. víkend za 39 Kc mne tak stojí s tím bonusem vlastne jen 26 Kc,coz je levnejsí,nez v Nemecku! Pokec na jedno
na pevné císlo místo 19 je za 13,na mobil místo 49 je za 33.Ale hlavne mi tím o tretinu klesne cena internetu.
Jinak,chtel bych Vás upozornit,ze O2 je ted vuci predplacenkcrum velice stedrá.
Za 300 Kc dobití získám - 1. tarifní vyhodu,já beru Internet v mobilu Start za 20 Kc.Tady pozor - FUP se neuplatnuje! ! !
2. zatím jsou k tomu i víkendy na O2 a pevné zdarma
3. od Kachnicek nejaká drobnost,treba 20 minut do zahranicí zdarma,coz pri volání na Kubu je uspora 380 Kc!
No a kdyz jeste clovek dostane takovy bonus,tak neomezeny internet vyjde na 13 Kc tydne tedy 50 Kc mesícne,opakuji - BEZ FUP!
Takze se vyplatí mít SIM vsech trí operatoru,a brat to,co je cenove vyhodne,a kombinovat to.
Treba u Twistu Uwist Vikend plus a Pevna plus jsou taky dobre.
Ale nyní nejvíc maze práve predplacená O2.
Je to bublina, protože třeba ušetříš na nějakým víkendovým volání, ale operátor (zcela správně) počítá s tím, že taky voláš jindy a volají tobě, takže se mu to v pohodě vrátí. V těch molochách opravdu nejsou hlupáci a mají dobře spočítaný, jak každýho oškubat jak husu...
Obrázek
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Bonusy

Příspěvek od luky »

pro mě je nejdůležitější co nejlevnější volání. A toho, čeho si nejvíce vážím, je jednoduchost ceníku. Nejnižší volání a pro všechny. Žádné podmínky nebo fígle aj.
Nejhorší je, že takto začínala spousta firem, časem začala do ceníků tahat spousty poplatků a k tomu výjimek z poplatků, na které časem nedosáhl nikdo. Hnus. Takto začínaly některé banky, GSM operátoři... většinou se zvrhly poté, co je zakoupily zahraniční společnosti. Nový management potřeboval vykázat zisky, oprávněnost investice do koupi firmy, výsledky pro vlastní odměny..... Jasně, je to podnikání. Horší pro nás je to, že oligopolům se člověk špatně brání.

Pro mě bude velké vítězství, když se sníží propojovací poplatky, a následně se sníží (doufám) i ceny na Odoriku.
Co říkáte tomu, že Vodafone testuje vlastní VOIP. Přemýšlím, co je k tomu vede? Posílá lidem nabídku testovat voip, ale proč? Že by tušil problém, který mu můžou snížené propojovací poplatky způsobit? ANEBO, nabídne lidem schválně tak hnusnou a nefunkční kvalitu VOIP, že je preventivně odradí zkoušet VOIP u konkurence.
Odpovědět