stahování dat v hlasovém tarifu od O2 - reserva WIFI

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: stahování dat v hlasovém tarifu od O2 - reserva WIFI

Příspěvek od ViR »

Pitomec píše:Mně ta DvojSIMka funguje současně. Pouze příchozí hovory jsou vždy vedený na zařízení, který se přihlásilo do sítě jako druhý.
No to je právě to. Šoupnu modem s druhou SIM do notebooku, začnu pracovat s daty a když mi zrovna někdo bude volat, tak se dostane na modem a ne na telefon....
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: stahování dat v hlasovém tarifu od O2 - reserva WIFI

Příspěvek od Pitomec »

No tak si ten telefon holt vypnu a zapnu, on se přihlásí jako druhej a bude fungovat i příchozí volání :-)
Obrázek
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: stahování dat v hlasovém tarifu od O2 - reserva WIFI

Příspěvek od ViR »

Pitomec píše:No tak si ten telefon holt vypnu a zapnu, on se přihlásí jako druhej a bude fungovat i příchozí volání :-)
Akondrát, že na to musím myslet :-). A vypnout a zapnout mobil je docela facha, která člověka unaví :-). Kdežto když si způsobem naznačeným výše v mém příspěvku u VF pořídím ke stejnému účtu na data "druhé číslo" s nulovým paušálem, nemusím se o nic starat. Jen připojit a případně odpojit modem.

Jinak neříkám, že dvojsimka je vždycky špatně. Když budu mít nějaký výhodný datový tarif svázaný s tím hlasovým číslem a mohu jej použít jako zálohu (třeba levněji bez dalších nákladů), může to být dobré řešení.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: stahování dat v hlasovém tarifu od O2 - reserva WIFI

Příspěvek od Pitomec »

Druhá (datová) SIM není špatná, ale já to nevyužiju, protože potřebuju mít data i v mobilu, takže radši DvojSIM. Ovšem je fakt, že za 80Kč měsíčně (datový tarif u Vodafone pro studenty se službou Po svém) bych to možná uživil taky :-)
Obrázek
Odpovědět