HTC One X - android 4.0.3. a Odorik.cz ???

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

HTC One X - android 4.0.3. a Odorik.cz ???

Příspěvek od SASKIA »

Dobrý den, rada bych se zeptala. Koupila jsem si nový HTC One X neblokován na žádnou sim kartu. Již skoro 2 roky využívám odorik a doposud spokojenost. Využívala jsem ho na Samsungu Galaxy S2 či Nokii N900 anebo i přes Fring a Nimbuzz. Vždy vše v pořádku šlapalo. Teď jsem si koupila HTC One X a ten běží na androidě 4.0.3., ale přes CSipSimple se nemůžu připojit, přes Sipdroid se dovolám a proti strana mě slyší, ale opačně když mě někdo volá na odorik proti strana mě neslyší, Muzidroid jsem nerozjela a tak mi nezůstalo než to vyzkoušet s podřadním Fringem :D

Přes Fring to funguje, ale nevíte někdo poradit jak sprovoznit CSipSimple či jaké máte zkušenosti s funkčnosti Odoriku přes android 4.0.3.? Děkuji za rady a návody, Saskia.
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC One X - android 4.0.3. a Odorik.cz ???

Příspěvek od megacruiser »

Dobrý den,
s tvůrcem CSipSimple jsme v kontaktu, zkusím s ním tento problém vyřešit.

Jen pro upřesnění, znamená to tedy, že nelze zaregistrovat SIP účet? Nebo pouze nejde volat se zaregistrovaným telefonem? Jakou verzi CSipSimple používáte? S jiným operátorem program funguje?

Tento problém zatím nikdo další nenahlásil, ale to bude asi hlavně "novostí" Androidu 4.
Jakmile cokoliv zjistím, dám Vám vědět.
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: HTC One X - android 4.0.3. a Odorik.cz ???

Příspěvek od SASKIA »

megacruiser píše:Dobrý den,
s tvůrcem CSipSimple jsme v kontaktu, zkusím s ním tento problém vyřešit.

Jen pro upřesnění, znamená to tedy, že nelze zaregistrovat SIP účet? Nebo pouze nejde volat se zaregistrovaným telefonem? Jakou verzi CSipSimple používáte? S jiným operátorem program funguje?

Tento problém zatím nikdo další nenahlásil, ale to bude asi hlavně "novostí" Androidu 4.
Jakmile cokoliv zjistím, dám Vám vědět.

Dnes jsem zprovoznila odorik voláni na HTC One X přes zabudovaný voip již v telefoně, ale nehlási počet volných minút co mi nevyhovuje. Už jsem o tom mluvila i s pánem Soukupem ze zahraničí asi před týdnem když jsem měla ještě Nokiu N900. Tam mi síce Voip fungoval dobře, ale taky mi neříkal volné minuty. Pán Soukup něco říkal v tom zmyslu jestli jsem ho správně pochopila, že je to nějak systémem a, že mám tedy přejít na jiný program. Bohužel zmíňované programy jsem v ČR na androidě 4 nerozběhla CSipSimple a jiné a pokud ano příklad Sipdroid tak zase když mi někdo volal nebylo ho slyšet. Já když jsem volala tak mě slyšel.

Fring jsem síce rozběhla, ale kvalita mizerná jako za studené války. Co se týče toho přihlášení tj., nedokázala jsem se přihlásit / sprovoznit CSipSimple nevím proč. Proto uvažuji, že se vrátim ke Samsungu Galaxy S2 místo HTC One X. Zkusím to ještě jednou nainstalovat zda to náhodou t-mobile český nebo vodafone český neblokoval? Teď mám O2 tak zkusím a dám vědět, děkuji pěkně.
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: HTC One X - android 4.0.3. a Odorik.cz ???

Příspěvek od SASKIA »

Slááva tak Odorik jsem přes CSipSimple na HTC One X (android 4) rozběhla z čeho usuzuji jen dvě možnosti. Buď měl CSipSimple nějakou technickou závadu anebo Vodafone blokoval připojení k Voipu? Internetový balíček od Vodafonu mám. Tak nevím, odzkouším dnes ještě Vodafone a pak dám vědět, děkuji pěkně.
Odpovědět