Nefunkční volání z budky!

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Jan

Nefunkční volání z budky!

Příspěvek od Jan »

Dnes jsem volal z telefonní budky s číslem 585967009 na linku odoriku 822 333 444, normálně jsem zadal PIN a chtěl jsem volat mobilní číslo. Ale jenom se tam ozvalo třikrát velmi krátké pípnutí nebo cvaknutí a opět jsem byl vyzván k zadání čísla, zadal jsem a znovu to samé, zkusil jsem zadat jiné a znovu tato chyba.

U Odoriku mám interní linku 412067. Zkoušel jsem teď volat na svůj mobil z telefonu připojeného k PAP2T a mobil normálně zvonil. Tak nechápu proč to nešlo z budky... Mám něco špatně nastavené?
Daniel
Příspěvky: 44
Registrován: stř 02. úno 2011 8:34:08

Re: Nefunkční volání z budky!

Příspěvek od Daniel »

Jan píše:Dnes jsem volal z telefonní budky s číslem 585967009 na linku odoriku 822 333 444, normálně jsem zadal PIN a chtěl jsem volat mobilní číslo. Ale jenom se tam ozvalo třikrát velmi krátké pípnutí nebo cvaknutí a opět jsem byl vyzván k zadání čísla, zadal jsem a znovu to samé, zkusil jsem zadat jiné a znovu tato chyba.

U Odoriku mám interní linku 412067. Zkoušel jsem teď volat na svůj mobil z telefonu připojeného k PAP2T a mobil normálně zvonil. Tak nechápu proč to nešlo z budky... Mám něco špatně nastavené?
DTMF inband neni obecne moc spolehlive. Ony zakony pravdepodobnosti proste funguji ;)
A to "Uložte si často volaná čísla jako rychlé kontakty. Pro vytočení pak zadáte jen jednu nebo dvě číslice" jste zkousel.
Jan

Re: Nefunkční volání z budky!

Příspěvek od Jan »

Nezkoušel, ale vyzkouším :-))

Každopádně mi to přijde divné, protože kdyby byl problém v přenosu DTMF tónů, tak nechápu jak je možné, že PIN prošel naprosto v pořádku, přitom má 13 míst a pak telefonní číslo s 9 místy ne. Navíc díval jsem se do výpisu hovorů a ve výpisu je vše OK a je tam dokonce zvonění 3 vteřiny, ale nic nezvonilo. Každopádně do rychlých kontaktů to zkusím dát :-).

Jinak nepočítám, že bych to nějak často využíval - tohle byla výjimečná situace a vzpomněl jsem si na číslo odoriku a viděl budku, tak jsem to zkusil :-)
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nefunkční volání z budky!

Příspěvek od Kristovec »

AZ budky je to i drazsí,nez mobilní zpetné volání,nekrmte zbytecne Telefoniku.
Mobilní callback funguje,z budky jsem dríve také volával,ale ted je to drazsí. :P
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Nefunkční volání z budky!

Příspěvek od ViR »

Kristovec píše:AZ budky je to i drazsí,nez mobilní zpetné volání,nekrmte zbytecne Telefoniku.
Mobilní callback funguje,z budky jsem dríve také volával,ale ted je to drazsí. :P
Ještě je tu i možnost, použít zpětné volání z budky...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční volání z budky!

Příspěvek od xsouku04 »

Pokud by byly s číslem 822 333 444 potíže volejte 822300400. Je to identické a jde to jinou "spolehlivější" cestou.
Odpovědět