Něco jiného kromě SKYPE ?

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Něco jiného kromě SKYPE ?

Příspěvek od SASKIA »

Rada bych se zeptala zda existuje i něco jiného kromě Skype jak se dá odorik využít na iphone 4S? Děkuji za rady a pomoc,

Saskia.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco jiného kromě SKYPE ?

Příspěvek od xsouku04 »

Programů co podporuje protokol SIP je pro iphone spoustu. Nenašel jsem ale žádnej opravdu dobrej, byl jsem z toho dost zklamaný a iphone prodal. Takže konkrétně poradit nedovedu. Programů je více, jak těch placených tak zdarma, ale úplně ideální to není z žádným.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Něco jiného kromě SKYPE ?

Příspěvek od luky »

se Skype mám na Androidu nejlepší zkušenosti, hlavně přes volání na odorik9. Zvuk je takto lepší než přímé volání ze Skype na pevnou (míň šumu, kolísání hlasitosti-jiný kodek). Cenou za to je těžkopádnější ovládání. Pokud máte výkonný procesor a kvalitní datové připojení, pak můžete vyzkoušet cokoliv
A navíc je přenos dat od vás až po server odoriku šifrovaný
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: Něco jiného kromě SKYPE ?

Příspěvek od SASKIA »

luky píše:se Skype mám na Androidu nejlepší zkušenosti, hlavně přes volání na odorik9. Zvuk je takto lepší než přímé volání ze Skype na pevnou (míň šumu, kolísání hlasitosti-jiný kodek). Cenou za to je těžkopádnější ovládání. Pokud máte výkonný procesor a kvalitní datové připojení, pak můžete vyzkoušet cokoliv
A navíc je přenos dat od vás až po server odoriku šifrovaný
" se Skype mám na Androidu nejlepší zkušenosti " to je OK, ale ja se ptala na iphone a ne na android, přesto děkuji.
bob

Re: Něco jiného kromě SKYPE ?

Příspěvek od bob »

Zkus dobre propracovanou aplikaci Bria.Jsou tam i prednastaveny operatori voocall i fayn, ale odorik chybi !!! :evil:
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Něco jiného kromě SKYPE ?

Příspěvek od luky »

nedělám si iluze, že by Bria byla v něčem excelentní. Leda ve vyšší ceně. Ani reference nejsou nijak úchvatné. Škoda, že aplikaci nejde otestovat dřív, než si jí zákazník koupi. Snad sehnat na netu "kreknutou" a zkusit, co je zač
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco jiného kromě SKYPE ?

Příspěvek od xsouku04 »

Koupil jsem několik programů pro svůj Iphone, ale nějaký co by fungoval obstojně jsem nenašel.
Rozhodně bych vyzkoušel nejdříve ty zdarma. To že to není zdarma rozhodně dobrý výsledek neslibuje.

Zde jeden uživatel doporučuje Acrobits. http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=7&t=771&start=10
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: Něco jiného kromě SKYPE ?

Příspěvek od SASKIA »

xsouku04 píše:Koupil jsem několik programů pro svůj Iphone, ale nějaký co by fungoval obstojně jsem nenašel.
Rozhodně bych vyzkoušel nejdříve ty zdarma. To že to není zdarma rozhodně dobrý výsledek neslibuje.

Zde jeden uživatel doporučuje Acrobits. http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=7&t=771&start=10
V te dobe jsem nevedela, ze acrobits je i na iphone 4s. Ono tento dotaz byl polozen jiz pred nejakym casem a v te dobe jsem nevedela, ze existuje tato aplikace i pro iphone, tak nejak... Dekuji.

Saskia.
Odpovědět