Zkusenosti s Nokii N9 ?

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od SASKIA »

Chtela bych se Vas zeptat zda mate nekdo osobni zkusenosti s Nokii N9 co se tyce vyuzivani odoriku pres ni nebo zda Nokia N9 podporuje a ma uz v sobe zabudovany adobe flash player ci nikoliv a je nutne ho doinstalovat?! Take jsem cetla, za adobe flash player nema, voip ano, ale informace co jsem nasla na internetu se rozchszeji. Jedni pisou to, druzi zase neco jineho. A kdyz uz jsme u Nokii N9 jak je to s vydrzi baterie pri normalnim celodennym vyuziti : tel., psani a odesilani sms a emailu, ICQ, Skype, poslech radia pres internet, sledovani live tv streamu, vyuzivani voipu?

Dekuji za rady a zkusenosti, Saskia.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od Zedna »

Pro VOIP neni adobe flash player potreba.
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od SASKIA »

Ja jsem, ale nikde nepsala žádnou spojitost, že na funkčnost či na voip potřebuji adobe flash player, nechápu tvou odpověď, ale nevadí, taky dobrý, hlavně, že si napsal...Ptala jsem se na něco jiného, ale ne na to zda voip je funkční s adobe a opačně či něco podobné...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od Pitomec »

Obrázek
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od Zedna »

Pokud chces obecne informace o telefonu, pak jsi zde na spatnem foru,
toto je forum Odoriku, VOIP poskytovatele.

Doporucuji:
http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx
http://www.mobilmania.cz/uzivatelske-re ... eview=2468
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od SASKIA »

Uvazuji, ale o tom, ze si tento mobil koupim a chtela jsem vedet zda nekdo uz ma zkusenosti s odorikem na nokii n9. A pak mne zajimalo pouze ze zvedavosti zda podporuje i adobe flash player. Nevim co je na tom divneho, ze jsem se zeptala. Bohuzel mi ani jeden tel. nevyhovuje, android o nicem, bez perspektivy, symbian zahnivajici system, iOS velke omezeni, windows phone8 mozna tak uvazuji o MeeGoo, ale nejsem tak bohata kupovat kazdych 6 mes.novy, jiny mobil proto se ptam. A krome odoriku jsem nasadila temu i na flash player. Nemohu zato, ze vsude jinde podavaji rozdilne informace.

Saskia
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od Pitomec »

Pokud jde o perspektivu, tak právě Android aspiruje na jasnou jedničku. Widle nebo nějakej lokální systém danýho výrobce, to je cesta do slepý uličky.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od xsouku04 »

Pitomec píše:Pokud jde o perspektivu, tak právě Android aspiruje na jasnou jedničku. Widle nebo nějakej lokální systém danýho výrobce, to je cesta do slepý uličky.
Zrovna co se týče kvality volání přes internet tak ja na tom nokia stále výrazně napřed. Kvalita hovorů je naprosto stejná jako přes GSM. Bohužel je google tak hrozně moc zaujat vším možným, že úplně zapomíná na hlavní funkci telefonu.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od Zedna »

SASKIA píše:android o nicem, bez perspektivy...
Tak tohle mne hodne pobavilo!!
Android je praveze na vzestupu a drtive valcuje vsechny ostatni mobilni platformy, tedy ma v soucasnosti absolutne nejvetsi perspektivu.
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: Zkusenosti s Nokii N9 ?

Příspěvek od SASKIA »

Zedna píše:
SASKIA píše:android o nicem, bez perspektivy...
Tak tohle mne hodne pobavilo!!
Android je praveze na vzestupu a drtive valcuje vsechny ostatni mobilni platformy, tedy ma v soucasnosti absolutne nejvetsi perspektivu.

Nemyslíš, že je to věc názoru, že každému vyhovuje něco jiného? Děkuji.
Saskia
Odpovědět