Acrobits Softphone

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
oki

Re: Acrobits Softphone

Příspěvek od oki »

Se Softphone mám dobrou zkušenost z iOS. Jde nastavit "push" výzvy k hovoru prostřednictvím serverů Acrobitsu a příchozí hovory jsou bezproblémové. Kodeky jsem neřešil, protože náklady na celý software jsou vzhledem k úspoře hovorného zanedbatelné.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Acrobits Softphone

Příspěvek od luky »

co to obnáší ten push? Přemýšlím, jak oživit uspaný telefon jinak než příchozím GSM hovorem.
acrobits uvádí na svých stránkách mraky voip poskytovatelů odevšad (ty s dražším voláním), ale odorik jim chybí.
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: Acrobits Softphone

Příspěvek od SASKIA »

luky píše:co to obnáší ten push? Přemýšlím, jak oživit uspaný telefon jinak než příchozím GSM hovorem.
acrobits uvádí na svých stránkách mraky voip poskytovatelů odevšad (ty s dražším voláním), ale odorik jim chybí.
Odorik neni prednastaven v aplikaci Acrobits Softphone, je nutne ho nastavit rucne jako novy sip profil... Funguje dobre, neodpojuje se :roll:
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Acrobits Softphone

Příspěvek od ViR »

SASKIA píše:
luky píše:co to obnáší ten push? Přemýšlím, jak oživit uspaný telefon jinak než příchozím GSM hovorem.
acrobits uvádí na svých stránkách mraky voip poskytovatelů odevšad (ty s dražším voláním), ale odorik jim chybí.
Odorik neni prednastaven v aplikaci Acrobits Softphone, je nutne ho nastavit rucne jako novy sip profil... Funguje dobre, neodpojuje se :roll:
Ono dostat se do toho seznamu zase není až tak velký problém. Nicméně, je to "něco za něco". Viz text na http://www.acrobits.cz/44/voip-provider-solutions:

"Join our list of preconfigured providers.
Any provider is free to add themselves to our preconfigured list of providers. Just visit our provider interface to sign up for an account, then follow the directions online to join our list of providers. The only thing we ask in turn is that you provide a link to our products on your website."
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Re: Acrobits Softphone

Příspěvek od SASKIA »

ViR píše:
SASKIA píše:
luky píše:co to obnáší ten push? Přemýšlím, jak oživit uspaný telefon jinak než příchozím GSM hovorem.
acrobits uvádí na svých stránkách mraky voip poskytovatelů odevšad (ty s dražším voláním), ale odorik jim chybí.
Odorik neni prednastaven v aplikaci Acrobits Softphone, je nutne ho nastavit rucne jako novy sip profil... Funguje dobre, neodpojuje se :roll:
Ono dostat se do toho seznamu zase není až tak velký problém. Nicméně, je to "něco za něco". Viz text na http://www.acrobits.cz/44/voip-provider-solutions:

"Join our list of preconfigured providers.
Any provider is free to add themselves to our preconfigured list of providers. Just visit our provider interface to sign up for an account, then follow the directions online to join our list of providers. The only thing we ask in turn is that you provide a link to our products on your website."
Koukala jsem na ten odkaz a je to OK, u toho leveho obrazku kliknes na Generic New Account (ci tak nejak, omlouvam se, neumim anglicky) a rucne nastavis-vyplnis parametry odorika, jinak to nejde. A pak Ti nabidne zakoupeni modull G729 za 8 ci 9€, presne uz tu cenu nevim a to je vse.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Acrobits Softphone

Příspěvek od ViR »

SASKIA píše:Koukala jsem na ten odkaz a je to OK, u toho leveho obrazku kliknes na Generic New Account (ci tak nejak, omlouvam se, neumim anglicky) a rucne nastavis-vyplnis parametry odorika, jinak to nejde. A pak Ti nabidne zakoupeni modull G729 za 8 ci 9€, presne uz tu cenu nevim a to je vse.
AHA :D . No ono je to o tom, že tu registraci by měl udělat někdo přímo od Odorika (či jakéhokoli jiného OPa) a jako protislužbu umístit odkaz na Acrobits Softphone na svůj web ;) .
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Acrobits Softphone

Příspěvek od Kristovec »

Chci se zeptat,opravdu se tedy vyplati dat ta Eura za dokoupeni toho kodeku?
Mam Galaxy S a Acrobits jsem si také koupil,ale ten kodek ne.
9 Eur neni malo,skutecne to tu aplikaci o tolik vylepsi?
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Acrobits Softphone

Příspěvek od luky »

SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Acrobits Softphone

Příspěvek od SASKIA »

[quote="luky

Jakoze neofico cestou si muze stahnout ten codek? :-) Ja osobne jsem si tu aplikaci i s kodekem zakoupila k vuli event. updatum a pod. Ale pozor, co vyhovuje mne nemusi vyhovovat ostatnim. Je to na uvazeni kazdeho z Vas.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Acrobits Softphone

Příspěvek od luky »

za dobré dílo se sluší zaplatit. Ale je blbost kupovat zajíce v pytli
Odpovědět