Termín slevnění služeb volání ???

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od SASKIA »

Dobrý den,
rada bych se někoho kompetentního zeptala na přesný termín zlevnění volání po ČR i do zahraničí. Dočkáme se vůbec něčeho takového a pokud ano, kdy. Odpověď v polovině záři (možná) není pro mně skoro žádna odpověď.

Děkuji za informace, Saskia.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2588
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od Pitomec »

Spíš se od ledna dočkáme zdražení v souvislosti s nárůstem DPH...
Obrázek
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od SASKIA »

Zdražení, no super... To pak s odorikem na volání po ČR končím a budu využívat nemezené volání za 1500 Kč. Odorik si nechám na volání do zahraničí nebo v zahraničí...

Saskia.
SASKIA
Příspěvky: 35
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:41:55

Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od SASKIA »

P.S. :

hlavně, že to se psalo jak jdou od 01.07. ceny volání (roaming) dolů a teď nebodej ještě zdražování. Bez urážky, děkuji pak už nemám zájem o volání přes odorik v ČR když tak v zahraničí. Škoda, jsem pěkne naštvaná a znechucená ze všeho.

Saskia.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od ViR »

SASKIA píše:P.S. : hlavně, že to se psalo jak jdou od 01.07. ceny volání (roaming) dolů a teď nebodej ještě zdražování. Bez urážky, děkuji pak už nemám zájem o volání přes odorik v ČR když tak v zahraničí. Škoda, jsem pěkne naštvaná a znechucená ze všeho. Saskia.
Kvok ;-)
Návštěvník

Re: Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od Návštěvník »

To co říká pitomec mluví asi za sebe že je pitomec
ale každý správný člověk ví že současní operátoři udělají všechno aby konkurenci zbrzdily expanzi na český trh odorik.cz
má obrovské náklady z placením pronájmů budov, zaměstnanci,technická údržba a hlavně mafiánské praktiky v českém telekomunikačním světě
jde o to pokud si zlikvidujeme poslední operátory kteří myslí na zákazníky a nejenom na svůj zisk ono to vypadá jako by to ani pravda nebyla ale co se stane
když všichni malý s krachují tak ceny nebude moc kdo ovlivnit já jsem pro každou menší firmu která se snaží ze všech sil, a ještě pak
někdo tvrdí že lžou ceny pro mne dostačující lepší ceny bych ani nechtěl kdybych věděl že by to mohlo ohrozit chod odorik.cz.



SASKIA píše:P.S. :

hlavně, že to se psalo jak jdou od 01.07. ceny volání (roaming) dolů a teď nebodej ještě zdražování. Bez urážky, děkuji pak už nemám zájem o volání přes odorik v ČR když tak v zahraničí. Škoda, jsem pěkne naštvaná a znechucená ze všeho.

Saskia.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od ViR »

Návštěvník píše:.....když všichni malý s krachují tak ceny nebude moc kdo ovlivnit já jsem pro každou menší firmu která se snaží ze všech sil...
Pane kolego, v tom je jádro pudla. A jak známo, ani snaha nemůže dělat zázraky. Jestliže propojovací poplatky se sníží u starých smluv (což se týká prakticky všech současných operátorů včetně Odoriku) až od 15.9.2012, nelze zlevnit (nikoli slevnit, jak je v nadpisu :-)) od 1.7.2012.

Navíc Odorik je propojen s mobilními přes tranzitní operátory, čili sám může změnit ceny až poté, co dostane na tranzit nové "nákupky". A to rozhodně nemusí být hned 15.9., ale klidně třeba měsíc i déle poté ....

Jinak, pana "Pitomce"i paní "SASKII" osobně řadím mezi "zábavné přispěvatele", byť, pravda, je mězi nimi rozdíl ten, že pan "Pitomec" zjevně alespoň občas ví která bije a často jen provokuje ;-).
Návštěvník

Re: Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od Návštěvník »

ono je jedno jestli zlevnit slevnit :lol: ony jsou takě zlevněnky a slevneky z levnými potravinami ale to je jen slovní hříčka :lol:
Hlavní je to že odorik.cz snad ví jak má upravit ceník aby to pro všechny bylo výhodné.
Jinak mne napadlo kdyby odorik.cz dal nabídku třeba na volání na Ukrajinu že by si člověk předplatil určité minutu dopředu
které by nešli převést na peníze a domluvit se z operátorem kde nakupuje minuty na slevu z většího objemu minut zakoupených
a bez zaplacení dopředu by asi odorik.cz nemohl nasmlouvat tolik minut a tím i horší cenu by asi měl.
Telefonní problematice moc nerozumím ale píši co vím jako laik z ekonomické sféře.
ViR píše:
Návštěvník píše:.....když všichni malý s krachují tak ceny nebude moc kdo ovlivnit já jsem pro každou menší firmu která se snaží ze všech sil...
Pane kolego, v tom je jádro pudla. A jak známo, ani snaha nemůže dělat zázraky. Jestliže propojovací poplatky se sníží u starých smluv (což se týká prakticky všech současných operátorů včetně Odoriku) až od 15.9.2012, nelze zlevnit (nikoli slevnit, jak je v nadpisu :-)) od 1.7.2012.

Navíc Odorik je propojen s mobilními přes tranzitní operátory, čili sám může změnit ceny až poté, co dostane na tranzit nové "nákupky". A to rozhodně nemusí být hned 15.9., ale klidně třeba měsíc i déle poté ....

Jinak, pana "Pitomce"i paní "SASKII" osobně řadím mezi "zábavné přispěvatele", byť, pravda, je mězi nimi rozdíl ten, že pan "Pitomec" zjevně alespoň občas ví která bije a často jen provokuje ;-).
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8180
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od xsouku04 »

Bohužel cena volání na Ukrajinu nezávisí tolik na objemu, ale především na tom, kolik se zrovna rozhodne Kievstar vydělávat a v menší míře na kurzu dolaru. Bohužel se v naší situaci nedá dělat nic jiného než platit jim cenu, kterou si vymysleli.
Cenu dávají všem stejnou, takže není způsob jak to obejít, není možné jinde nakoupit dobrou kvalitu levněji. Vodafone v podstatě platí též velmi velmi podobobnou cenu. Jediný způsob je terminovat neoficiálně přes brány, to je ale naprostá katastrofa. Na Ukrajině to dělají samí fušeři, jinak si to nedovedu vysvětlit. Chtělo by to nějak po vzoru evropské unie začít regulovat velkoobchodní ceny.
Od 1.8 došlo k dalšímu navýšení naší nákupní ceny. Koncovou cenu ale měnit nehodláme.
Další destinace, která se zdražuje je Rusko. Zase máme na výběr neoficiální terminace nebo v podstatě zdvojnásobit cenu (která je ale i tak podstatně nižší než na Ukrajinu).

Nezbývá než se těšit na snížení propojovacích poplatků v ČR. Taky se pokusíme trochu snižovat naše interní náklady, chceme zrušit pobočky v Plzni, na Kolbenově a omezit otvírací dobu.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2588
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Termín slevnění služeb volání ???

Příspěvek od Pitomec »

ViR: V tomto případě nejde o provokaci, ale o reálnou zkušenost od jiných poskytovatelů služeb elektronických komunikací, kteří cenu vždy upravují s ohledem na změnu DPH. Ať se to nějakým anonymním a v problematice zcela dezorientovaným Návštěvníkům líbí nebo ne.
Obrázek
Odpovědět