PIN pred volanim

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Jan Telefonistan

Re: PIN pred volanim

Příspěvek od Jan Telefonistan »

Uh, tak si ten budu asi muset nejak zmenit - nevygumavel sem status bar 8-)
Jan Telefonistan

Re: PIN pred volanim

Příspěvek od Jan Telefonistan »

Jo Tak uz to chapu jeste lip, ackoliv to z popisu neni vubec patrne, da se zadat sestimistny PIN, ktery vsak nema nic spolecneho s PIN prvnim, jak se v popisu pise - ve stavovem radku prohlizece je videt PIN, ktery bude fungovat. JENZE jak je videt, ten pin se da lehce odovdit z cisla *linky, takze kdyz ma nekdo aktivni PIN u linky a ja vim jeho *linku, vim i jeho PIN k te lince :shock: Tomu rikam strong password :mrgreen:
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PIN pred volanim

Příspěvek od xsouku04 »

No dobré by bylo aby administrátor mohl nastavovat piny libovolně, to mohu udělat nyní ručně za vás.
Detailtně jsou ale další piny vypnuty, takže to nikoho neohrožuje.

Co se týče té chyby na obrázku, tak to zdá je jen u vašeho účtu. Tedy není to všeobecný bug, ale špatné piny má nastaven jen váš účet. Tak někdo u nás nastavil PINy ručně na úplný nesmysl. Pravděpodobně to souvisí s tím, že jste první zákazník svého druhu. Kontakte mne a já vám nastavím v podstatě libovolné piny, jaké si budete přát.
Jan Telefonistan

Re: PIN pred volanim

Příspěvek od Jan Telefonistan »

Zrejme se tahle security vulnerability projevude projevuje jen u uzivatelu s vicero linkama, kdyz ma nekdo aktivni PIN u nektere dalsi linky. Ted jsem to zkousel z ciziho cisla o2 normalne si zavolam na svoje utraty jen po zadani cisla linky aniz bych znal pin. Diky za pomoc, doresime to tedy mailem ;)
Jan Telefonistan

Re: PIN pred volanim

Příspěvek od Jan Telefonistan »

xsouku04 píše:No dobré by bylo aby administrátor mohl nastavovat piny libovolně
Naprosto souhlasim :idea:
Odpovědět