Přestalo se mi zobrazovat číslo volajícího

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
cowok

Přestalo se mi zobrazovat číslo volajícího

Příspěvek od cowok »

Dobrý den!

Zajímavá věc... Na displeji mého sip telefonu (bezdrátový Panasonic připojený na SIP bránu) se zničehonic přestalo zobrazovat telefonní číslo volajícího. A přitom před tím to fungovalo naprosto perfektně, zobrazovala se veškerá čísla veřejná i jen ze sítě odorik s *. Zkoušel jsem provést novou registraci sluchátka, nepomohlo, registrační údaje Odoriku na SIP bráně jsem neměnil. Čím to může být?
Uživatelský avatar
kovik
Příspěvky: 505
Registrován: stř 16. lis 2011 11:07:52

Re: Přestalo se mi zobrazovat číslo volajícího

Příspěvek od kovik »

Dobry den,
poslete nam prosim na kontakt_AT_odorik.cz, cislo linky a kdy se cislo prestatlo zobrazovat.
cowok

Re: Přestalo se mi zobrazovat číslo volajícího

Příspěvek od cowok »

Dobrý den!

Tak to vypadá, že to byla jen nějaká krátkodobá porucha, již je vše v pořádku.
Bary
Příspěvky: 8
Registrován: stř 15. srp 2012 13:46:57

Re: Přestalo se mi zobrazovat číslo volajícího

Příspěvek od Bary »

Rano musel byt najeky vypadat, pripadne porucha. Ja mam ve svem uctu napriklad v odchozich hovorech 5x volani na totez cislo, kdy jednou v poli odkud mam sve tel. cislo bez volacky zeme, za 4 vteriny to mam s 00420, za dalsi 4 vteriny to mam zas bez volacky zeme a tak se to 3x opakuje, bez toho, aby to na druhe strane nekdo zvednul. Cili ranni sotek mohl byt.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestalo se mi zobrazovat číslo volajícího

Příspěvek od xsouku04 »

Bary píše:Rano musel byt najeky vypadat, pripadne porucha. Ja mam ve svem uctu napriklad v odchozich hovorech 5x volani na totez cislo, kdy jednou v poli odkud mam sve tel. cislo bez volacky zeme, za 4 vteriny to mam s 00420, za dalsi 4 vteriny to mam zas bez volacky zeme a tak se to 3x opakuje, bez toho, aby to na druhe strane nekdo zvednul. Cili ranni sotek mohl byt.
Tohle se stane, když voláte nějaké číslo a žádný operátor nechce hovor převzít. To že se mění forma volajícího čísla je tím, že každý operátor má vlastní nápad, jak chce číslo volajícího předávat. Tedy nic zvláštního to není, číslo je momentálně nedovolatelné, ale nejspíš to není chyba u nás. Často to bývá voláním špatného čísla nebo porucha ve volané síti.
Odpovědět