Zpetne volani - callback

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od Zedna »

xsouku04 píše:
jirka píše: Zpětné volání prostě není jeden hovor. Je pravda že ve výpisu hovorů je to míň přehledné. Otázka co na to Odorik, zda by pro větší přehlednost šlo u těchto hovorů alespoň dát ve výpisu příznak zpětného volání, nebo nějaký jiný nápad?
Děkuji, přesně tak. Jediné co bychom mohli udělat je označit tyto hovory, že se jedná o zpětné volání a nějak je přiřadit k sobě. O tom by se dalo uvažovat. Nyní plánujeme zpětné volání interně trochu modernizovat, takže bychom to mohli snad udělat při této příležitosti. Obecně lze zpětné volání totiž použít ke spojení dvou libovolných čísel na světě, takže zjednodušit to nelze, jen zpřehlednit.
Pripominam tento prislib, ze Odorik ve vypisu hovoru nejak zvyrazni zpetna volani, aby to bylo prehlednejsi.
Dekuji.
pita-petr
Příspěvky: 45
Registrován: ned 25. lis 2012 9:29:36

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od pita-petr »

Dobry den. Jak objednam callback z mobilniho telefonu pres datove spojeni? (v telefonu mam pouze datovou sim, nelze prozvanet). Zkousel jsem to pres rychle kontakty a to se pokouselo me to spojit s moji linkou v siti, coz nechci. Potrebuju, aby mi ustredna zavolala na MOBIL a pak me spojila s danym cislem. Jde to nejak pres API? Nikde jsem ale nenasel navod. PS: Zadnou aplikaci do mobilu nechci.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od Pitomec »

Když nechceš aplikaci, tak smůla, protože toto umí právě jenom aplikace.
Obrázek
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od luky »

leda tak v androidu otevřít terminál a zkusit něco vyčarovat v něm.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od xsouku04 »

pita-petr píše:Dobry den. Jak objednam callback z mobilniho telefonu pres datove spojeni? (v telefonu mam pouze datovou sim, nelze prozvanet). Zkousel jsem to pres rychle kontakty a to se pokouselo me to spojit s moji linkou v siti, coz nechci. Potrebuju, aby mi ustredna zavolala na MOBIL a pak me spojila s danym cislem. Jde to nejak pres API? Nikde jsem ale nenasel navod. PS: Zadnou aplikaci do mobilu nechci.
Dokumentace k API je zde. http://www.odorik.cz/w/api
roak
Příspěvky: 34
Registrován: sob 16. úno 2013 8:49:52

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od roak »

Zdravím
callbeck používám přes tu odorik aplikaci, a naraqzil jsem na to jelikož mám u odoriku CLIP 2 mobilní čísla. Jak na to aby to bylo to které potřěbuju
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od Pitomec »

Pro tyto účely mám v mobilu jak aplikaci Odoriku, tak aplikaci Coolback+
Obrázek
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od luky »

nebo časem Odorik udělá dvě tři aplikace, které se budou lišit jen minimálně (třeba barvou a zobrazenou linkou). V každé aplikaci si uživatel zvolí jinou linku. Je to nejrychlejší "řešení"
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od xsouku04 »

luky píše:nebo časem Odorik udělá dvě tři aplikace, které se budou lišit jen minimálně (třeba barvou a zobrazenou linkou). V každé aplikaci si uživatel zvolí jinou linku. Je to nejrychlejší "řešení"
Aplikaci plánujeme vylepšovat.
Šetřílek
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. úno 2013 12:35:55

Re: Zpetne volani - callback

Příspěvek od Šetřílek »

Callback nepoužívám, ale obrátila se na mne s žádostí o vyzkoušení dcera, která má SIM od O2 - a já také. Když mně volala, tak v telefonu slyšela, že volané číslo neexistuje. Mám vtabletu od T-Mobila datovou kartu, a na ni callbak v pohodě fungoval. Takže je to zřejmě o tom, že ze simky O2 mohu volat, ale ne do vlastní sítě. :lol:
Odpovědět