Doporučte vybavení

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte vybavení

Příspěvek od xsouku04 »

ermess píše: Jasně rozumím.

Objednáme tedy zřejmě: http://www.panasonic.com/business/psna/ ... GP500.aspx

Děkuji Vám za Váš čas a rady.
Model nemám, ale osobně bych šel do toho. Předpokládám, že panasonic = nejelšpí zvuk si svoje jméno jen tak nepokazí. Oproti gigasetu je to dražší jen o cca 700 Kč což pro firemního zákazníka nemusí být tak důležité. http://voip-telefony.heureka.cz/panasonic-kx-tgp500b01/
LMN
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. črc 2012 14:13:36

Re: Doporučte vybavení

Příspěvek od LMN »

Nemohu si pomoci, ale dosud jsem se s žádnými negativy nesetkal. To heslo, to ano, na poprvé se to nechytne, ale stačí tu stránku zaktualizovat a je to tam zatrženo. Vše fungovalo i bez restartu základny. U toho upgrade je jen potřeba zjistit, jak se to chová, na nic nesahat, ona i ta základna zhasíná a počkat, až bude na telefonu třeba spořič - hodiny.

Ta mobilita není také od věci, pokud vedete třeba dlouhý hovor přes Skype.. Mě osobně je při hovoru postoj na jednom místě proti mysli.. Ale jasně, každý si zvolí, to co potřebuje..
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte vybavení

Příspěvek od xsouku04 »

LMN píše:Nemohu si pomoci, ale dosud jsem se s žádnými negativy nesetkal. To heslo, to ano, na poprvé se to nechytne, ale stačí tu stránku zaktualizovat a je to tam zatrženo. Vše fungovalo i bez restartu základny. U toho upgrade je jen potřeba zjistit, jak se to chová, na nic nesahat, ona i ta základna zhasíná a počkat, až bude na telefonu třeba spořič - hodiny.

Ta mobilita není také od věci, pokud vedete třeba dlouhý hovor přes Skype.. Mě osobně je při hovoru postoj na jednom místě proti mysli.. Ale jasně, každý si zvolí, to co potřebuje..
Jasně pro většinu lidí je to OK, ale pokud to má někdo jako hlavní pracovní nástroj tak může preferovat si 700 Kč připlatit. Tohle je taky bezdrát http://voip-telefony.heureka.cz/panasonic-kx-tgp500b01/, funkčně shodné akorát značka panasonic a větší display. Taký občas potřebuji při volání chodit, nebo třeba předat telefon někomu jinému.
LMN
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. črc 2012 14:13:36

Re: Doporučte vybavení

Příspěvek od LMN »

Děkuji za tip..

Vypadá to velice dobře.. Je mě jasné, že Gigaset není jediný ve své třídě. Já osobně bych jej ale zákazníkům doporučil.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Doporučte vybavení

Příspěvek od Pitomec »

Na hlasitost si u Gigasetu zatím nikdo nestěžoval (komu volám, resp. i když z toho telefonu někdo volá mně, tak je vše OK) a jediná negativní věc tak zůstává pomalé načítání webového rozhraní. Ovšem tam udělám nastavení jednou a pak už obvykle není důvod nic měnit. A jak jsem psal, tak výhodou (pro mě) je i možnost připojení klasické pevné linky.
Obrázek
LMN
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. črc 2012 14:13:36

Re: Doporučte vybavení

Příspěvek od LMN »

Přesně tak...
Odpovědět