Skype - problém s callbackem

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Skype - problém s callbackem

Příspěvek od Zivan »

Nastavil jsem si podle návodu skype jmeno k lince a otestoval volání na mobil pres callback pomoci konverzace - na mobilu hovor odmitnut. Pak jsem to same otestoval i u druhe linky s jinym skype jmenem. Mobil vyzvanel a hovor jsem opet tipnul. Do teto chvile bez problemu.

Okolo jedne hodiny rano ale z niceho nic Odorik.cz zacal volat na jeden ze Skype kontaktu , po zruseni a ukonceni Skypu byl chvilku klid a pak zacal odorik.cz volat na druhy Skype kontakt. Pri zvednuti hovoru mi zacal vyzvanet i ten mobil, na ktery jsem odpoledne volani zkousel. Hovor jsem na mobilu zvednul a po par sekundach ukoncil. Od te doby zatim zadny dalsi hovor od odoriku :)

Udelal jsem neco blbe nebo je nejaky problem s nastavenim a pri tipnuti hovoru to po nejake dobe zkusi odorik jeste jednou?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Skype - problém s callbackem

Příspěvek od xsouku04 »

Při tipnutí hovoru to myslím zkouší ještě několikrát znovu. Ale mělo by to zkoušet hned a ne až v noci. Tak mě napadá, že možná kolem jedné hodiny v noci kolega David možná něco prováděl (třeba preventivní restart) jestli to nemohlo být tím. V každém případě by se to stávat nemělo.
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Skype - problém s callbackem

Příspěvek od Zivan »

OK< testnu to jeste jednou, zavolal jsem si na mobil a dal na mobilu dal ignorovat...
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Skype - problém s callbackem

Příspěvek od Zivan »

Podruhe bez problemu, tak snad to bylo vyjimecne.
Odpovědět