Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

Odeslat odpověď


Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.

BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou vypnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od xtonda » stř 28. led 2026 21:56:02

Mě by spíš dávalo smysl pokud nějaká funkce z těch starých aplikací chybí v té tvé nové, tak ji tam doplnit a na ty staré aplikace prostě zapomenout
 

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od Hacker » stř 28. led 2026 16:15:31

Pokud jsou k těm aplikacím někde zdrojové kódy tak je mohu zprovoznit ...

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od xtonda » stř 28. led 2026 14:54:49

jaara píše: stř 28. led 2026 10:48:45 Mám android 16 na galaxy S23 a callback2 mi funguje bez problémů.
Já mám S24 a tam mi to nešlo, patrně to závisí na chipsetu případně na rozhodnutí výrobce to v dané ROM (ne)povolit. Odstranění podpory má šetřit zdroje.

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od xtonda » stř 28. led 2026 11:53:47

Ne, je to nejspíš tím, že nové telefony už nepodporují 32-bit aplikace. Odorik Buddy přeci taky není v Play store. A navíc nemyslím, že by Google chtěl zakázat instalace mimo Play, naopak EU chce donutit Apple vpustit na iPhone jiné obchody.
 

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od xsouku04 » stř 28. led 2026 11:41:53

A nesouvisí to s tím jak chce google zakázat instalaci aplikací co nejsou z jeho google play?

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od jaara » stř 28. led 2026 10:48:45

Mám android 16 na galaxy S23 a callback2 mi funguje bez problémů.

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od xtonda » úte 27. led 2026 16:33:41

Jo, Callback, Callback 2 ani OdorAK mi na novém telefonu s Androidem 16 už nefungují, Odorik Buddy je jediná alternativa a je fajn.

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od kurandin » úte 27. led 2026 15:16:32

Na android 16 už nejde spustit  callback2 ani jako stažená APK
Máme použít viewtopic.php?p=46946#p46946 nebo je nějaá jiná alternativa?

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od Pitomec » pát 30. kvě 2025 16:27:35

helmut.niederman píše: čtv 29. kvě 2025 20:25:59 Rootnout telefon.
To fakt ne. Už kvůli těm 3 bankám, co tam mám a dalším věcem jako eDoklady atd., kde by root asi neprošel :)

Re: Android aplikace odorik callback 2 na google play končí

od Karel » pát 30. kvě 2025 11:14:11

heptau@gmail.com
Re: Javascript webová aplikace pracující s API.
Příspěvek od heptau@gmail.com » čtv 09. bře 2023 17:12:00

Vytvořil jsem další fork té aplikace na https://github.com/heptau/odorik případně na https://heptau.github.io/odorik/ lze rovnou vyzkoušet.
Primárně jsem ji chtěl upravit pro používání na iPhonu, což se zatím úplně nezdařilo. Ale na iPadu to funguje docela dobře i při uložení odkazu na plochu a vytvoření v podstatě aplikace. Zároveň jsem aktualizoval linkované knihovny a kaskádové styly na novější verzi aby neobsahovali známé zranitelnosti. Také jsem aplikaci rozšířil o podporu PWA, aby to bylo možné do počítače nainstalovat jako klasickou aplikaci.
V tuto chvíli mám v plánu ještě s úpravami pokračovat a doplnit seznam SMS a pojmenovat linky. Také bych rád doplnil pojmenování linek a případně bych rád doplnil i offline režim kde by bylo možné objednávat callback prozvoněnim a také bych rád doplnil možnost telefonní čísla na kliknutí vytáčet přes SIP aplikaci.
Nakonec bych rád upravil i vzhled na iPhonu, ale asi to byde znamenat nahrazení Semantic UI něčím jiným.



Zkuste tohle, já tuhle aplikaci používám na androidu tam to funguje bezvadně, tímto děkuji autorovi za skvělou práci

Nahoru