Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od Kristovec »

Tak to nejde ani po vymazání,odinstalování,toho Antiviru.Telefon hlásí
totéz,co predtím - Chyba pri analyze.Vznikla chyba pri analyze balíku.
Jinak tam uz zadnou ochranu nemám,jen ten AVG Mobilation.
Skoda,ale proste ten callback pujde pres web.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od luky »

zkuste si nainstalovat nějakou jinou ROM, třeba cyanogenmod 7.2 jako alternativu gingerbread. Pokud máte čas a chuť, podívejte se na www.xda-developers.com, kde najdete i neoficiální custom ROM
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od Pitomec »

Funguje to bezproblémů (dokonce ani AVG nic nehlásilo), akorát jednu chybku jsem našel - pokud chci volat na nějaké číslo (ať už z Kontaktů nebo přes Číselník), tak místo automatického spojení to skočí do menu té Odoričí aplikace a teprve tam musím odkliknou zelené tlačítko Zpětné volání (je to zbytečná zdržovačka, Coolback+ spojuje rovnou).
Obrázek
Uživatelský avatar
Cujka
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. lis 2012 15:24:04

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od Cujka »

a taky pokud mam u jednoho kontaktu vic cisel, nemuzu vybrat, ktere bude volano, implicitne to nacte asi to vychozi
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od Pitomec »

Tento problém nemám, prostě v telefonu vyberu číslo u Kontaktu jaké potřebuju a to se následně objeví v Odoričí aplikaci, kde kliknu na zelené tlačítko.
Obrázek
incof

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od incof »

Funkce, která mi u všech podobných aplikací chybí, je nabídnutí objednání callbacku pomocí sms, v případě selhání objednání přes datové přenosy
(např. v případě absence wifi signálu a vypnutých datových přenosech, z důvodu neaktivního datového balíčku).
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od luky »

aplikace je vydařená, gratuluju.
Dobrá je funkce zjištění kreditu. Dokonce pokud z nějakého důvodu naskočí edge nebo 3g později než aplikace, tak se spojení uskuteční, což mi coolbacku nešlo (bylo nutné coolback ukončit a znovu otevřít dialer a znovu vytočit číslo pomocí coolbacku)

To zelené tlačítko je tam opravdu zbytečné, jeho zobrazení a použití by mohlo být volitelné v nastavení.

Co mě napadá, jako příznivce callbacku, tak event. tlačítko, kterým si rychle navolím na jaké číslo má hovor přijít (Jsem v terénu, tak na mobil. Jsem v budově, tak na pevnou).

Jinak uveřejnění plánu do budoucna je dobrý marketingový tah, případný nový uživatel, který zatím váhá, kvůli nějaké chybějící funkcionalitě se snáze rozhodne pro. Do jaké míry je to odkrývání karet konkurenci nevím, dneska může člověk čerpat inspiraci všude možně na netu
Uživatelský avatar
Cujka
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. lis 2012 15:24:04

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od Cujka »

Pitomec píše:Tento problém nemám, prostě v telefonu vyberu číslo u Kontaktu jaké potřebuju a to se následně objeví v Odoričí aplikaci, kde kliknu na zelené tlačítko.
tos to mi vubec nenabidne :-( zkouseno opakovane... pritom jine aplikace mi to nabizi, napr. pri posilani sms mi nabidne vsechna cisla kontaktu...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od Pitomec »

Mně to před vytočením každého čísla nabídne "Dokončit pomocí aplikace"

Číselná klávesnice
Odorik
Skype

(Ještě je tam volba "Použít jako výchozí nastavení pro tuto činnost", ale to mám odškrtnuté)

Pokud vyberu "Odorik", tak se objeví aplikace na zpětné volání, což mně právě vadí, protože Coolback+ se tímto nezdržoval a rovnou spojoval (jak jsem už psal). Pozitivní je ovšem to, že lze hovor spojit na jakékoliv číslo, nikoliv jenom na to, ze kterého ten zpětný hovor objednávám.
Obrázek
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Vlastní aplikace na zpětné volání z OS Android

Příspěvek od Zedna »

SUPER! Diky za zlepsovani sluzeb.
Bohuzel zatim nemam mobil s Androidem, ale toto se mi VELMI libi.

Je tam potreba pripojeni k internetu (pro zjistovani kreditu nebo i pro samotny callback)?
Pokud ano, mohlo by se to urcovat v Nastaveni, zda se ma zjistovat kredit ANO/NE.

Jde mi o to, aby se to dalo pouzivat i na pristroji bez mobilnich dat,
aby se ta aplikace nepripojovala k internetu, coz by vyslo velmi draze.
Odpovědět