Odorik virtuálním mobilním operátorem

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Návštěvník

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Návštěvník »

Jsem na tom stejne. Odoriku fandim, ale Roaming je pro mne totalni nutnost, kterou fakt nebudu resit druhym cislem. Zakaznikum by se docela blbe vysvetlovalo, ze jsem zrovna v zahranici a moje bezne cislo mi nefunguje.
tom_speedy
Příspěvky: 71
Registrován: stř 10. říj 2012 17:02:51

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od tom_speedy »

Proč tu někdo z vedení neřekne, jak to vypadá s mobilním voláním přes VF. Jedná se nebo se nejedná a byl to jen takový pšouk? Kdy se to asi spustí? Díky za nějakou reakci.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od helmut.niederman »

tom_speedy píše:Proč tu někdo z vedení neřekne, jak to vypadá s mobilním voláním přes VF. Jedná se nebo se nejedná a byl to jen takový pšouk? Kdy se to asi spustí? Díky za nějakou reakci.
No vypadá to, že jsou asi jiné priority. Navíc není důvod nic uspěchat, práce kvapná málo platná, že ? Stejně by ceny volání byly vyšší než je tomu dnes. :roll:
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

Pracujeme nyní na api mezi GTS a námi. Až bude hotovo, musíme udělat ceny, aby se hovory v roamingu správně účtovaly. Poté můžeme přemýšlet o tom, jakým způsobem službu umožníme používat našim zákazníkům.
Je to otázka měsíců, ale přesné datum nevím.
JPT
Příspěvky: 328
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od JPT »

tom_speedy píše:Proč tu někdo z vedení neřekne, jak to vypadá s mobilním voláním přes VF. Jedná se nebo se nejedná a byl to jen takový pšouk? Kdy se to asi spustí? Díky za nějakou reakci.
JPT píše:Zdravím, jak to vypadá s virtuálem přes Vodafone ? A bude se tam teda platit ten denní poplatek ?
Tady ten dotaz nějak zapadl, tak jsem se na to ptal mejlem a konkrétní datum asi neni. Jen je to v plánu. A bude tam i měsíční poplatek.
roak
Příspěvky: 34
Registrován: sob 16. úno 2013 8:49:52

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od roak »

No chtěl jsem Voocaal, ale odradilo mě jednak že chtěli zaslat kopii občanky a že nemají amenou pobočku.
Nakonec zvolil one mobil jediná vada na kráje je to účtování 60 + 30 ale nechtěli nic za sim a žáný poplatek.
Radši bych sim ooriku než tu jejich nano s redukcí. Jedu taky přes GTS to soceny pro virtuáli tak rozdílné.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

Vodafone bude. Ale celkově to vypadá, že nabídka nebude tak výhodná jako v síti T-mobile.
Jediné co bychom mohli dát nepatrně levněji je volání do sítě Vodafone.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od helmut.niederman »

Chci se zeptat, prodává ještě Odorik nano SIM s redukcí ? Nebo už prodává běžné SIMky jako O2 či Mobil.Cz tedy bez nutnosti kupovat si mikro SIM adaptér ?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

helmut.niederman píše:Chci se zeptat, prodává ještě Odorik nano SIM s redukcí ? Nebo už prodává běžné SIMky jako O2 či Mobil.Cz tedy bez nutnosti kupovat si mikro SIM adaptér ?
Nano SIM adaptér je v ceně simkarty. Máme ještě nějaké zásoby nano SIM, ale poté budeme prodávat ty obyčejné a nano jen na přání.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od helmut.niederman »

xsouku04 píše:
helmut.niederman píše:Chci se zeptat, prodává ještě Odorik nano SIM s redukcí ? Nebo už prodává běžné SIMky jako O2 či Mobil.Cz tedy bez nutnosti kupovat si mikro SIM adaptér ?
Nano sim adaptér je v ceně simkarty. Máme ještě nějaké zásoby nano SIM, ale poté budeme prodávat ty obyčejné a nano jen na přání.
A kdybych si chtěl objednat ty obyčejné, tak je dostanu řekněme cca do 20.listopadu nebo ještě ne ?
A pak by mne zajímalo, jestli bude možné časem přesunout namapované GSM telefonní číslo z nano SIM na obyčejnou SIM ? Něco podobného co dělá T-mobile, že si objednáte novou SIM kartu a číslo přesunete a ta původní přestane fungovat. Ale o číslo nepříjedete.
Odpovědět