Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Příspěvek od Zedna »

martv píše: Bylo by prosím možné to dát vše na jednu stránku? Tedy abych viděl, že např. za říjen se na mobilním čísle XXXYYYZZZ utratilo celkem NNN Kč, z toho XX za volání, YY za SMS, QQ za data a 21 Kč byl paušál.

P.S: A kdyby byl takový výpis v PDFku a chodil každý měsíc na mail pro všechny linky, byla by to naprostá bomba.

Co na to Odorik?
Pod toto se plne podepisuji, velmi dobry napad a to i v pripade vyuzivani pouze VOIP bez SIM Odorika.
To zasilani emailu by samozrejme melo byt volitelne v nastaveni uctu.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Příspěvek od Largon »

Provedli jsme trochu úpravy ve statistice hovorů pro lepší kontrolu nad výdaji. Přibyly jak SMS, tak i poplatek za SIM a spotřebovaná mobilní data.

Nápad s automaticky zasílaným PDF se nám líbí, v budoucnu bychom ho rádi přidali.
Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Příspěvek od enigmatic »

Largon píše:Provedli jsme trochu úpravy ve statistice hovorů pro lepší kontrolu nad výdaji. Přibyly jak SMS, tak i poplatek za SIM a spotřebovaná mobilní data.

Nápad s automaticky zasílaným PDF se nám líbí, v budoucnu bychom ho rádi přidali.
Ve "statistice hovorů" je to vynikající. Kdyby se částky za vedení SIM karty a částky za spotřebovaná data promítala ještě v "přehledu volání" tak by bylo zcela transparentní jak a za co ubývá kredit.
Ale zatím je to skvělé i tak jak to to je a díky za to.
Tompr

Re: Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Příspěvek od Tompr »

ja moc dat nepotřebuji tak prave hledam operatory co maji cenu za 1MB takže ja bych uvítal třeba 0,7kč/MB ted mam 0,5kč/1MB jinak se mi líbí cena volaní a hlavně 1+1 tarifikace jen me odrazuje cena za přenesení čísla 300kč do toho fakt nejdu bude chtete mé peníze a přechod je zadarmo jinak bohužel jeste bych chapal odchod ale převod k vám.....
martv
Příspěvky: 44
Registrován: úte 22. led 2013 1:26:57

Re: Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Příspěvek od martv »

Largon píše:Provedli jsme trochu úpravy ve statistice hovorů pro lepší kontrolu nad výdaji. Přibyly jak SMS, tak i poplatek za SIM a spotřebovaná mobilní data.

Nápad s automaticky zasílaným PDF se nám líbí, v budoucnu bychom ho rádi přidali.
Tleskám za rychlost, velmi mě to potěšilo, protože se mi to v celkovém účtu hodně ztrácelo.
HANZvonKURDAU
Příspěvky: 14
Registrován: úte 06. srp 2013 9:03:15

Re: Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Příspěvek od HANZvonKURDAU »

Dnes jsem přišel na novou funkcionalitu.
A to v Průvodce nastavení/Vlastní tel č/Vlastní tel č
se vypisuje v hlavičce informace: Útrata za posledních 30 dní byla 57,26 Kč, zítřejší denní poplatek 0,70 Kč bude stržen.
Díky týmu ODORIK za vylepšení!
Tem

Re: Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Příspěvek od Tem »

Dobry den,
mohli byste popřemýšlet, zda je mozne zřídit i jiné okno nez 30 dní? Např. 100 dní nebo 365 dní ? Nebude mi vadit ani vyšší utracená částka za den(namísto 3,30 třeba 3,5).
Nevolám pravidlně a i když jsem měl za posledních 10 mesíců útratu za SIM 1050,- zaplatil jsem z toho 175,- na poplatcích(200 dnů jsem platil, 100 za 1Kč, 100 za 0,7).

Má roční útrata u odorika je okolo 2000,- , ale výrazná část byla přes VOIP, což převedením přátel na SIM odorika asi ubude.

Dost mě to znevýhodňuje od pravidelných konzumentů, přitom mám průměrnou spotřebu, jako oni. Mí přátelé jsou na tom obdobně.
Jde mi spíše o férovější pravidla pro všechny, než o peníze a nejde o kritiku, ale námět.
Hooonza
Příspěvky: 256
Registrován: úte 03. led 2012 18:09:05

Re: Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Příspěvek od Hooonza »

Tem: mám dojem, že Odorik vychází svým zákazníkům vstříc velice nadstandartně. I když věřím, že se můžete dohodnout, pochybuju, že má Odorik ale kapacity na to, aby šil speciální slevovou akci pro individuální potřeby každého zákazníka zvlášť, to už je trochu rozmazlenost ;)
Co kdybych taky měl zájem o nějakou tu další slevičku, třeba za přízeň , nové zákazníky (a pár jich je) ... :-)
lifdo69
Příspěvky: 153
Registrován: úte 28. kvě 2013 11:55:12
Bydliště: Jižní Morava

Re: Snížení denního poplatku za aktivní sim na 0,70 Kč

Příspěvek od lifdo69 »

Hooonza píše:Tem: mám dojem, že Odorik vychází svým zákazníkům vstříc velice nadstandartně. I když věřím, že se můžete dohodnout, pochybuju, že má Odorik ale kapacity na to, aby šil speciální slevovou akci pro individuální potřeby každého zákazníka zvlášť, to už je trochu rozmazlenost ;)
Co kdybych taky měl zájem o nějakou tu další slevičku, třeba za přízeň , nové zákazníky (a pár jich je) ... :-)
a za aktivitu tady na fóru, na FB profilu.. za sdílení odkazů na Odorik atd.. atd... zachvilku by platil Odorik zákazníkovi...
Odpovědět