Snížení cen hovorů na pevné linky

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
5uch
Příspěvky: 453
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Snížení cen hovorů na pevné linky

Příspěvek od 5uch »

Pitomec píše:Unikátem je i Softphone, kde se zastavil čas - volání na mobil za 6,05Kč/min. Nechápu jak takové firmy mohou vůbec fungovat, nedejbože prosperovat...
A ještě ty zřizovací poplatky v řádu 500 Kč... a nejen ceny volání, ale i vzhled jejich webu odpovídá tomu "Copyright (c) Softphone 2005". A co mají být ta "dálková volání"???
Kdoví, jestli přořád ještě jedou. :roll:
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
5uch
Příspěvky: 453
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Snížení cen hovorů na pevné linky

Příspěvek od 5uch »

Pitomec píše:Dneska jsem byl na poště a všude letáčky od VF s bombastickým nápisem "Karta pro partu" a ceně volání na 4 čísla za 1,90Kč/min., na všechna ostatní čísla vč. vlastní sítě za 3,50Kč/min. (všude tarifikace 60+1), SMS za 1,90Kč a data na týden 49Kč/60MB. Tak jsem se alespoň dobře pobavil a hned se mně spravila nálada :D
A to je tenhle předplacený tarif od Vodafonu to univerzálně nejpoužitelnější z jejich nabídky!
Co třeba taková Karta SMS - bez automaticky (!) obnovovaného balíčku 250 SMS za 101 Kč/na měsíc je cena SMS stále lidových 0.80 Kč do všech sítí (OK), ale volání za božích 6.55 Kč všude!
Smysl ty předplacenky VF dávají jen s balíčkem neomezeného volání - do vlastní sítě za 99 Kč (to je slušná nabídka), do cizích sítí už to tak výhodné není.

Přeplacené tarify od TM za 3.50 Kč/min s tarifikací 60+60 to samé v růžovém (s pofidérní výhodou dočasného zlevnění volání do vlastní sítě za dobití).
A O2 - protěžovaný je tarif s voláním za 5.90 Kč/min, ovšem s tím, že do vlastní sítě se počítá jen první minuta, pak je to zdarma (to pro déle hovořící může být slušná nabídka) a za dobití 300 Kč může na měsíc tahle výhoda platit i do ostatních sítí...

Prostě velká trojka nabízí na předplacenkách vysoké ceny, které lze za další peníze snížit, což se vyplatí jen specifickým skupinám (více) volajících. Pro lidi se nepravidelnou a nižší spotřebou jsou virtuálové.
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
tomplee
Příspěvky: 35
Registrován: úte 16. črc 2013 12:12:29

Re: Snížení cen hovorů na pevné linky

Příspěvek od tomplee »

Jsem zmaten, můj hovor č. 108588398 (půlka callbacku na pevnou) byl účtován cenou 0,1703 Kč za minutu. Je to v pořádku? Nerad bych odorika obral o 7,97 halířů ...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení cen hovorů na pevné linky

Příspěvek od xsouku04 »

tomplee píše:Jsem zmaten, můj hovor č. 108588398 (půlka callbacku na pevnou) byl účtován cenou 0,1703 Kč za minutu. Je to v pořádku? Nerad bych odorika obral o 7,97 halířů ...
Máme tam chybu a pořád se nemůžeme dostat k tomu to opravit. Nebojte, kvůli tomu nezkrachujeme. Berte to zatím jako takový občasný bonus ve prospěch zákazníka.
Odpovědět