náhrada SIM Internet na rok?

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
chrml
Příspěvky: 38
Registrován: pon 06. led 2014 15:06:26

náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od chrml »

Zdravím, chci se zeptat, nemáte nějaké tipy, čím nahradit Data od Tmobilu, Internet na rok (1GB měsíčně na 12 měsíců za 499 v akci?)? Díval jsem se, že teď už to nenabízí, ale jinak mi vyhovoval. Asi by mi nevadila čistě datová simka nebo nějaká zahraniční/roamingová SIM...Díky
J.
urbik81
Příspěvky: 40
Registrován: stř 13. úno 2013 7:01:15

Re: náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od urbik81 »

Myslím, že se akce opakuje vždy v červnu a prosinci.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od Kristovec »

Jako vždycky - Ukrajina. Operátor lifecell.ua tarif Gadžet Bezpeka (Bezpečí) , balíčel služeb stojí 90 UAH = 60 CZK a platí 12 týdnů , pak se obnoví. Nabízí 150 MB každý den, tedy 4,5 GB měsíčně. Jde mi i tady. Takže za 84 denní období 12,6GB za 60 korun.
O stupeň vyšší Gadžet Smart : 100 UAH = 70 CZK na 28 dní , máte 500 MB denně tedy 14 GB za 70 Kč.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od michaels »

Kristovec píše:Jako vždycky - Ukrajina. Operátor lifecell.ua tarif Gadžet Bezpeka (Bezpečí) , balíčel služeb stojí 90 UAH = 60 CZK a platí 12 týdnů , pak se obnoví. Nabízí 150 MB každý den, tedy 4,5 GB měsíčně. Jde mi i tady. Takže za 84 denní období 12,6GB za 60 korun.
O stupeň vyšší Gadžet Smart : 100 UAH = 70 CZK na 28 dní , máte 500 MB denně tedy 14 GB za 70 Kč.
A neměl byste nějakou nabídku z Ghany nebo Srí Lanky? Upřímě, jste s tou Ukrajinou již trapný.
pe.havel
Příspěvky: 223
Registrován: pát 02. zář 2016 10:34:20

Re: náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od pe.havel »

michaels píše:A neměl byste nějakou nabídku z Ghany nebo Srí Lanky? Upřímě, jste s tou Ukrajinou již trapný.
Proč takovéto urážení? Dotazující žádá tipy na datovou SIM, klidně i ze zahraničí. Nevidím důvod, proč by nemohla zaznít nabídka z Ukrajiny.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od michaels »

pe.havel píše:
michaels píše:A neměl byste nějakou nabídku z Ghany nebo Srí Lanky? Upřímě, jste s tou Ukrajinou již trapný.
Proč takovéto urážení? Dotazující žádá tipy na datovou SIM, klidně i ze zahraničí. Nevidím důvod, proč by nemohla zaznít nabídka z Ukrajiny.
Já nikoho neurážím, jen vyjadřuji názor, jak se dnes moderně říká ...
Sledují toto fórum několik let a tyto příspěvky od tohoto pána byly někdy více někdy méně nesmyslné, ale vždy se to vztahovalo k Ukrajině.
Čili má averze tomuto NICKU to nemá nic společného se současnou situací na UKR ale je dlouhodobějšího trvání.

Naštěstí jsem zjistil, že jde dát libovolný NICK na blacklist, tak mne již nebudou jeho příspěvky iritovat.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od Kristovec »

michaels píše:
pe.havel píše:
michaels píše:A neměl byste nějakou nabídku z Ghany nebo Srí Lanky? Upřímě, jste s tou Ukrajinou již trapný.
Proč takovéto urážení? Dotazující žádá tipy na datovou SIM, klidně i ze zahraničí. Nevidím důvod, proč by nemohla zaznít nabídka z Ukrajiny.
Já nikoho neurážím, jen vyjadřuji názor, jak se dnes moderně říká ...
Sledují toto fórum několik let a tyto příspěvky od tohoto pána byly někdy více někdy méně nesmyslné, ale vždy se to vztahovalo k Ukrajině.
Čili má averze tomuto NICKU to nemá nic společného se současnou situací na UKR ale je dlouhodobějšího trvání.

Naštěstí jsem zjistil, že jde dát libovolný NICK na blacklist, tak mne již nebudou jeho příspěvky iritovat.
Je mi líto,že jsem se Vás dotkl,neměl jsem to v úmyslu. Ale má li někdo zájem o cenově dostupné mobilní služby, na naše operátory se spoléhat nemůže. T-Mobile i Vodafone začínají zdražovat, a tak je nutno hledat v zahraničí. A Ukrajina má přístup k EU roamingu stejně,jako členové Unie. Proto jsem si dovolil předložit tyto možnosti.
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od Kabek »

michaels píše:A neměl byste nějakou nabídku z Ghany nebo Srí Lanky? Upřímě, jste s tou Ukrajinou již trapný. Já nikoho neurážím, jen vyjadřuji názor, jak se dnes moderně říká ...
Sledují toto fórum několik let a tyto příspěvky od tohoto pána byly někdy více někdy méně nesmyslné, ale vždy se to vztahovalo k Ukrajině.
Čili má averze tomuto NICKU to nemá nic společného se současnou situací na UKR ale je dlouhodobějšího trvání.

Naštěstí jsem zjistil, že jde dát libovolný NICK na blacklist, tak mne již nebudou jeho příspěvky iritovat.
I názor lze vyjádřit bez urážení druhého....... Musí se to umět!
Naposledy upravil(a) Kabek dne sob 22. říj 2022 9:20:46, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od Pitomec »

urbik81 píše:Myslím, že se akce opakuje vždy v červnu a prosinci.
Ta akce letos fungovala ještě v září a nebyl problém si to u jedné SIM zaplatit za tu cenu opakovaně a prodloužit o několik let. Není potřeba čekat na dobu, kdy samotný balíček končí a až pak teprve prodlužovat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: náhrada SIM Internet na rok?

Příspěvek od Pitomec »

chrml píše:Zdravím, chci se zeptat, nemáte nějaké tipy, čím nahradit Data od Tmobilu, Internet na rok (1GB měsíčně na 12 měsíců za 499 v akci?)? Díval jsem se, že teď už to nenabízí, ale jinak mi vyhovoval. Asi by mi nevadila čistě datová simka nebo nějaká zahraniční/roamingová SIM...Díky
J.
Kaktus SIM zdarma s kreditem 10 Kč a po obdržení aktivovat hovorem. Pak si počkat na "Dobíječku" a dobít 200 Kč. Kaktus následně připíše dalších 200 Kč za Dobíječku a ještě i dalších 200 Kč za první dobití, přičemž výsledný kredit bude 200 Kč tvůj a 400 Kč bonusový (ten má v tomto případě platnost 30 dnů). Následně si v samoobsluze aktivovat datový balíček 1 GB za 100 Kč měsíčně a za zbylých 500 Kč dokoupit data (tj. 5 dokupů 1 GB za 5x 100 Kč). Pak už stačí vychytávat další Dobíječky a dobít vždy za min. 200 Kč tak, aby to pokrylo 2 měsíce a co zbyde, buď provolat nebo jak jsem psal výše, dokupovat data. Anebo už mezitím bude k mání zmiňovaný Twist internet na rok za 499 Kč.

Další variantou je Kaktus SIM za 100 Kč, kde sice není 100% bonus za první dobití, ale lze využít 100% bonus z klasické Dobíječky a výhodou je, že veškerý bonus na této SIM platí 1 rok. Takže pak už stačí jenom dle potřeby vychytávat Dobíječky a využívat balíček 1 GB za 100 Kč měsíčně.
Obrázek
Odpovědět